Surinko ir išvežė iš miško kažkieno išmėtytus konservų stiklainius. „Gimtojo...“ skaitytojos nuotr.

Kai kurie piktinosi

„Apgailėtina! Žmogau, kuris tai palikai, tikiuosi, tau pirštai nudžius… Pasirodo, lengviau į mišką vežti, nei namuose susitvarkyti“, – rašė moteris feisbuko paskyroje „Jūžintai“. Žmonės sureagavo: beveik pusė tūkstančio patiktukų, apie 100 komentarų. Kai kurie piktinosi, esą kodėl pati jų nesurinko ir neišnešė.

Surinko ir išvežė

Protingas supranta –  išnešti 28 konservų stiklainius reikia jėgos. Taip iš pradžių atrodė ir juos aptikusiai moteriai. Ir štai „Gimtajam…“ ji atsiunčia nuotrauką automobilio bagažinėje į dėžę sukrautų rastų stiklainių. Ji išvežė juos iš Samanių miško. Net gaila, kad moteris nenori skelbti savo pavardės.

 

Atliko kito darbą

„Žinokite, gera ant širdies“, – Gimtajam…“ parašė moteris, į atliekas iškračiusi parsivežtų stiklainių turinį, išplovusi tarą ir sukrovusi ją į stiklui skirtą konteinerį. „Teko pavargti atidarant stiklainius…“ – rašo ji, atlikusi visiškai svetimo žmogaus darbą.

Rita BRIEDIENĖ

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: