Paprašytas komentaro T. Barauskas „Gimtajam…“ sakė, kad jam toks mero Antano Vagonio sprendimas buvo šiek tiek netikėtas. Tačiau, pasak politiko, tokią teisę meras turi. „Ir nieko čia nepadarysi, patarėjas – mero asmeninio pasitikėjimo žmogus, meras ir sprendžia“, – trumpai komentavo T. Barauskas.

Paklaustas, ar A. Vagonis jam asmeniškai paaiškino tokį sprendimą, T. Barauskas sakė, kad susitikimų su meru prie keturių akių būta, kalbėta, bet pokalbių komentuoti nepanoro. Pakalustas, ką ketina veikti toliau, pajuokavo eisiantis į Darbo biržą.

Tuo tarpu atostogaujantis A. Vagonis, paprašytas pakomentuoti šį savo sprendimą, gerokai susierzino ir pareiškė, kad visko ir taip jau prikomentuota, daugiau jis neturi ko pridurti ir patarė atidžiau skaityti tai, ką rašo kolegos.

Subscribe
Informuoti apie
guest
5 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kjgfd
kjgfd
2017 1 rugpjūčio 21:53

patarėjas galės grįžti į šeimos ,,verslą”.

Jonas
Jonas
2017 1 rugpjūčio 11:20

like spiders in a jar…

Smalsutis
2017 1 rugpjūčio 10:54

Man tai labai patiko, kad meras susierzino.

Faktai
Faktai
2017 1 rugpjūčio 10:12

Tai rasykit sviesiai tiesiai, viesa paslaptis. Vagonis nebeturi palaikymo nei partijoje, nei visuomeneje. O siltos vietos labai norisi, tai “atliko tyrima” savo galimam konkurentui rinkimuose. Pats liepe pradeti tyrima, pats buvo komisijos pirmininkas, pats dare isvadas ir pats atleido. Kazi ar leidzia taip istatymai?

Juristas
Juristas
2017 1 rugpjūčio 9:25

Kam ten kas neaišku…Patarėjas atleistas už nusižengimus , meras pasielgė principingai , kaip ir visais kitais atvejais…