Valdančiajai koalicijai priklausantys tarybos nariai socdemai, „tvarkiečiai“ ir „darbiečiai“ svarstė kelis variantus, kad vicemero interpeliacija nepavyktų. Iš pradžių balsų aritmetika nebuvo labai palanki. Keli muistėsi, nes jautė „nuosėdų“ dėl valdančiosios koalicijos narių išdavystės, birželio tarybos posėdyje iš posto verčiant savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją, socialdemokratą Rimantą Velykį.

Tačiau panašu, kad valdantiesiems pavyko sustyguoti koalicijos komandą, antraip kiltų reali grėsmė tarybos daugumai ir kai kuriems politiniams postams bei turimoms įtakoms.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Saulė
Saulė
2017 27 liepos 8:23

Teko girdėti, kad R. Velykis už kai kurių socdemų paramą Vilimui bus įdarbintas Rokiškio vandenyse pavaduotoju nežiūrint į tai, kad įstatymai jam draudžia metus laiko užimti tokias pareigas šioje bendrovėje. Jei tai tiesa, tai parodo kokiomis juodomis priemonėmis stengiamasi išsilaikyti postuose.

Žaidimai
2017 26 liepos 12:51

Vyksta nešvarūs žaidimai dėl įtakos ir valdžios. Šį kartą pasirinktas vicemeras, kuris yra mūsų miesto ir rajono patriotas, kuriam ne tas pats kokia mūsų miesto ateitis

Apgailėtina
Apgailėtina
2017 26 liepos 10:24

tinginiai bijo prarasti postus. Užpakalius vos pavelka, bet lovys vistiek traukia. Tokia tai ta valdančioji dauguma: ne miestas rūpi, o šilta vietelė.