Gimtasis Rokiškis Aktualijos Ramybės laikas rytą pailgintas viena valanda

Ramybės laikas rytą pailgintas viena valanda

952
2

Įsigaliojo Triukšmo valdymo ir Vietos savivaldos įstatymų pataisos. Ramybės laikas rytą pailgintas viena valanda – diena trunka ne nuo 6 iki 18 val., kaip buvo iki šiol, o nuo 7 iki 19 val. Taigi statybos darbus galima pradėti ne anksčiau kaip 7 val. Už reikalavimų pažeidimą numatyta 50–300 Eur, už pakartotinį nusižengimą – 280–600 Eur baudos. Be to, gyventojai, turintys nusiskundimų dėl statybos darbų keliamo triukšmo, galės kreiptis į savivaldybės statybos darbų triukšmo kontrolierių. Šią pareigybę numatė lapkričio 9 d. Vyriausybės patvirtintas Triukšmo, kylančio atliekant statybos darbus gyvenamosiose patalpose ir gyvenamosiose teritorijose, kontrolės vykdymo tvarkos aprašas.

Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nelson
Nelson
2016 25 lapkričio 20:51

savivaldybės statybos darbų triukšmo kontrolierius, žmonės atsipeikėjam ir nebeveisiam dar daug biurokratų, yra institucijų ant kurių tikrai galima šią funkciją “pakabinti”

skaiva
2016 25 lapkričio 16:34

Dėl ramybės laiko..pagaliau, gal ir mano kaimynės, kurioms nesimiega rytais, susispras, kad nuo 6 ryto brūžinti ir siurbti grindis, ankstoka..