Rokiškio butų ūkio direktorius Vladas Janulis sakė
Vladas Janulis traukiasi ir sako, kad savivaldybė čia niekuo dėta. GR archyvo nuotr.

Kur šaknys?

„Gimtojo…“ pakalbintas V. Janulis nelabai atviravo, kodėl išeina iš darbo. „Nekomentuosiu detaliau. Asmeninės priežastys“, – sakė jis.

Paklaustas, kiek įtakos jo sprendimui trauktis iš pareigų turėjo įmonės steigėja – rajono savivaldybė, V. Janulis atsakė, kad „savivaldybė čia niekuo dėta“.

„Balandžio 28 dieną bus 26 metai, kaip dirbu, tai vos ne su „metinėmis“ ir išeinu. Ką veiksiu išėjęs, tikrai nesuku galvos. Bus ką veikt, kad tik nepritrūkčiau sveikatos. Kai vadovu esi, daug atsakomybės neši, o visos ligos nuo nervų, kaip sakoma. Darbe su žmonėmis tikrai yra reikalų“, – teigė V. Janulis, vadovo pareigas einantis nuo 2022 metų vasario.

„Rokiškio komunalininko“ teikiamų paslaugų spektras gana platus. Tai ir šiukšlių išvežimas, ir šilumos, karšto vandens tiekimas, ir miesto, kapinių priežiūra, daugiabučių priežiūra, renovacija. „Konkurencija didėja, ir jokių pelnų nesusikrausi, ir darbuotojų gerų sunku rast“, – kalbėjo V. Janulis.

Tiesa, pirmadienį vykusiame rajono tarybos jungtinių komitetų posėdyje, pristatydamas bendrovės 2023 metų veiklos ataskaitą, V. Janulis teigė, kad praėjusių metų grynasis įmonės pelningumas buvo „minusinis“ – sudaro – 7,68 proc., arba „su nepaskirstytu 206 640 eurų nuostoliu“. Gal tai turėjo įtakos V. Janulio pasitraukimui?

Sprendimas atsiras, nutikus nelaimei?

V. Janulis, galima sakyt, gavo pylos ir nuo tarybos narių. Tarybos narė Raimonda Stankevičiūtė-Vilimienė teiravosi, ar buvo ir kiek buvo per praėjusius metus kalbėtasi su bendrabučių gyventojais dėl dujų balionų atsisakymo. „Nėra aiškaus supratimo, ką daryt su tais namais. Dujų balionai ir toliau į penkiaaukščius namus keliauja, o jūs juk tuos namus administruojat. Kiek kartų pernai darytas dėl to namo gyventojų susirinkimas?“ – teiravosi politikė.

„Mes nesam administratoriai daugiabučių vidinių patalpų ir paimti balionų neturim teisės. Čia pačių gyventojų sąmoningumas. Kita vertus, dujotiekis ten centralizuotas kažkada buvo, priklauso suskystintoms dujoms, ir tų namų gyventojai negali dalyvauti dujų balionų šalinimo programoje“, – aiškino V. Janulis. Pasak jo, švelniai tariant, juokingai atrodo suvokimas, kad ateis „Rokiškio komunalininkas“ pas žmogų į butą, paims dujų balioną ir bėdą išspręs. „Nei priešgaisrinė, nei policija negali išnešti baliono, nes tai žmogaus turtas“, – aiškino V. Janulis.

Daugiau apie renovacijos rajone problemas ir priedangų įrengimą – penktadienio GR

 

 

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ditė
ditė
2024 28 balandžio 20:50

Įdomu ,kur geresnį atras? Teko bendrauti, visada kiek įmanoma buvo teikiamos paslaugos ,ne konfliktiškas, bet kai trūksta pajėgumų ,manau, nėra taip paprasta reikia geležinės kantrybės ir sveikatos , čia etiketo niekas nepaiso ,o tik reikalauja ,o spręsti problemas vargu ar yra norinčių,o kritikų nors “vežimu vežk”?

Taip
Taip
2024 23 balandžio 8:42

Čia jam ne vien tik butų ūkis, čia reikia daugiau dirbti o ne kavutę gerti.

Jonas
Jonas
2024 22 balandžio 20:52

Kad savivaldybė čia nė prie ko, tai niekaip netikiu. Jiems viskas visada buvo negerai, ar pelningai dirbo įmonė ar nuostolingai. Pirmiausia tai reikia pakeisti valdybą, kiek gali būti Strumskienė, Dūdienė- mero statytinės .

Ramas
Ramas
2024 23 balandžio 12:55
Atsakinėti į  Jonas

Nereik čia le le le

Rekomenduojami video: