Tiesa, situacija pasikeitė – nuo rugsėjo 15 d. mokesčius susimokėti vėl bus galima „Rokiškio mėsinės“ parduotuvėje esančiame „Perlo“ terminale. Vis tik juodupėnai teiraujasi, o kodėl negalima visų mokesčių susimokėti AB „Rokiškio komunalininkas“ kasose?

Paklaustas, ar AB „Rokiškio komunalininkas“ dar neįsigijo licencijos, kad bendrovės kasos iš gyventojų galėtų rinkti visus mokesčius, jos vadovas Vladas Janulis sakė, kad valdyba nusprendė kitaip. „Nuspręsta licencijos paslaugai, kuri nebeturi perspektyvos, nepirkti, nes ji brangiai kainuoja, o mokesčius gyventojai vis masiškiau susimoka per internetinę bankininkystę. Susimokėti mokesčių į kasas ateina vis mažiau žmonių, kartais per visą dieną – vienas gyventojas. “, – komentavo V. Janulis.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ditė
ditė
2023 14 rugsėjo 19:11

p.Janulis “įdarbino” kasininkę,kuri kitų mokesčių negali priimti.Ar tai geras “biznis”?

Janina
Janina
2023 14 rugsėjo 12:30

Pone Januli, licencija kainuoja 896 Eur. O dokumentus sutvarkyti ir priduoti bankui turite visą armiją administracijos darbuotojų, ar tingit dirbti??

Zina
Zina
2023 14 rugsėjo 10:55

na puiku, tik pas mus Rokisky,, normaliu,, paslaugu ner, internetu gali tik jaunimas, o vyresniems kurie nesinaudoja inernetu, tenka paklot uz viena mokesti po 0,60,0,39 ct, kas men i metus….

Mantas
2023 14 rugsėjo 14:22
Atsakinėti į  Zina

Sumoku mamai internetu. Negi neturit artimųjų, kurie ir jums sumokėtų?

Rekomenduojami video: