Vandens turizmas tampa vis populiaresnis, o baidarių nuoma yra vienas iš labiausiai pageidaujamų pasirinkimų atostogų metu. Tai ir įkvėpė studentus imtis verslo. Asmeninio archyvo nuotr.

Į MB „Vienu yriu prieky” susibūrę studentai turi ambicingų planų. Jų sukurta pirminė baidarių rezervacijos sistema žada – vandens bei turizmo pramogos nuo šiol pasiekiamos kur kas patogiau.

Paprasta rinktis ir palyginti kainas

Artėjant šiltajam metų sezonui vandens pramogų gerbėjai pradeda ruoštis įdomioms ir įkvepiančioms kelionėms upių takais. Vos pradėjusi veikti baidarių rezervacijos sistema tikisi sulaukti dėmesio iš baidarių nuomos verslo savininkų bei vandens pramogų entuziastų. Jos tikslas – ne tik patenkinti baidarių nuomos verslo poreikius, bet ir užtikrinti patogumą bei paprastumą klientams. Ši moderni ir efektyvi platforma sujungia baidarių nuomotojus ir klientus. Ši nauja sistema leidžia klientams keliais paspaudimais rezervuoti baidares, rinktis tarp įvairių Lietuvos baidarių nuomotojų, juos tarpusavyje palyginti atsižvelgiant į asmeninius poreikius: kainą, kokybę, atstumą, upės sudėtingumą ar net aptarnavimą. O baidarių nuomotojams suteikia ne tik papildomą reklamą, bet ir užtikrina lengvesnį duomenų apdorojimą, nepasimetant tarp jų gausos.

Baidarių rezervacinės sistemos kūrėjai – studentai – tikina, jog pirmąjį sezoną kainos nesikandžios bei sudarys tik nedidelę užsakymo procentų dalį, tad kviečia visus pavasario sezoną pradėti stipriai.

“Svarbiausia – nenustoti irkluoti”, – Aurimą Valujavičių, irklais įveikusį Atlantą, cituoja studentai

Perspektyvos ir ambicijos

Kokios perspektyvos? Rokiškėnas Viltvidas sako, kad jų komanda taip pat pradeda galvoti apie mobiliosios aplikacijos idėją bei integravimą, kuri leis klientams atlikti rezervacijas bet kurioje vietoje, naudojant tik savo mobilųjį įrenginį. Kartu dirbanti studentų komanda užtikrina, kad šiais metais produktas bus nuolat tobulinamas ir gerinamas, kad jis taptų nepakeičiamu vandens turizmo įrankiu Lietuvoje.

“Svarbiausia – nenustoti irkluoti”, – Aurimą Valujavičių, irklais įveikusį Atlantą, cituoja studentai.

Video ir upemis.lt

„Tai yra tik pradžia, ir mes kviečiame visus vandens mėgėjus ir nuotykių ieškotojus prisijungti prie šios naujos kelionės. O pačius entuziastingiausius jau dabar skatiname išbandyti mūsų platformą bei dalyvauti jau prasidėjusiuose baidarių žygiuose, kuriuos rengia įvairūs baidarių nuomotojai“, – sako idėjos autoriai.

Jie ragina nepraleisti naujienų ir sektų jų socialines paskyras „Facebook“, „Instagram“. „Taip pat pradėjome kurti turinį „Youtube“, kur sieksime kelti turiningus bei įdomius video tiesiai iš pačios baidarės, o štai mūsų svetainė upemis.lt pasiruošusi patenkinti kiekvieno kliento poreikius“, – sako studentai.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: