Tarybos opozicinės frakcijos, inicijavusios nepasitikėjimą mero pavaduotoju, posėdyje paprašė atidėti interpeliacijos svarstymą, motyvuodamos tuo, kad gauta papildomos informacijos. Ši informacija – tai savivaldybės vidaus audito kovo mėnesio išvados apie Kamajų A. Strazdo gimnazijoje nustatytus pažeidimus, tarp kurių – etatinio apmokėjimo, darbų paskirstymo, viešųjų pirkimų, lėšų naudojimo ir kiti neatitikimai.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“) 

Subscribe
Informuoti apie
guest
8 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ruta
Ruta
2017 3 rugpjūčio 13:32

Tiesą sakant iš pradziu galvojau, kad neapsimoka jo kaip nors pasalinti, nes tada visus ten pentagone reikia issluoti, nes tokiu pat nevykeliu pilna. Bet sitas asmuo yra ypatingas pavyzdys kaip “kuruoti”. Visas jo kuravimas tai suregistruoti kas ka padare. Juk politikas yra. Kur jo politiniai pasiulymai is esmes pagerinti kazka kurojamose srityse? Pvz. sporte? Sporto mokykloje kaip suprantu bardakas. O sporto prieinaumas rajono gyventojams tik per Velniakalnio teritorija (ne Vilimo nuopelnas) ir privacius žmones. Jis tikrai nieko nepadare, kas atitiktu vicemero posta. Jokiu kompromisu neturetu daryti tarybos nariai. Nenoriu izeisti jokiu budu, bet man atrodo, kad liaudyje tokia veikla vadinama… Skaityti daugiau »

Jonas
Jonas
2017 3 rugpjūčio 11:51

Tikrai gana Vilimui vadovauti jau prisivadovavo,na o kad mokyklų vadovai jį palaiko tai juk kitaip ir negali būti,nes blogas paukštis kuris savo namus teršia,bet manau kad ir vadovai per ilgai užsisėdėjo savo postuose,nes tvarkosi kaip savo kromelyje,daug netiesos ir jei tinkamai patikrintų daug ir netvarkos galbūt ir pažeidimų.

Pelėda
Pelėda
2017 3 rugpjūčio 9:57

Pritariu Agnei – purvini žaidimai. O kas visa tai inicijuoja? Jauni ir progresyvūs politikai? Tikrai ne. Tie patys visiškai neprogresyvūs opozicijonieriai. Pažiūrėkite į savo moralinius veidus, gerbiami puolantieji. Rokiškis -mažas miestelis, kiekvienas čia kiaurai pažįstamas. Ne tiesos siekiate, o tik gerbūvio sau. Labai gerai, kad viskas vyksta viešai. Būtinai paviešinkite tuos, kurie pasirašys. Rinkėjai turi žinoti, kas išduoda, parsiduoda ir kuo negalima pasitikėti. Egidijau, palaikančių Tave tikrai yra. Pažįstame Tave kaip dorą, sąžiningą žmogų.

Agnė
Agnė
2017 3 rugpjūčio 8:06

Jei jau sugalvojo “suvalgyti”, tai ir “suvalgys”. Ir visai nesvarbu, ar yra už ką. Purvini ir negražūs didelių vaikų žaidimai – tu man nepatinki, aš su tavim nedraugausiu, nebežaisiu… Gaila gero žmogaus. Laikykis, Egidijau!

Jonas
Jonas
2017 3 rugpjūčio 7:54

Amoralus karjeristas

Jonas
Jonas
2017 3 rugpjūčio 7:53

Amoralus karjeristas.

Birute
Birute
2017 3 rugpjūčio 2:14

Pritariu Aurimui

Aurimas
Aurimas
2017 3 rugpjūčio 0:59

Su didele pagarba manau si pona reikejo atgabinti nuo laivo labai seniai. Juk jis nieko nedirba ir neprogresuoja jau daugybe metu. Mums reike jaunesniu ir daug daugiau kuribingesniu zmoniu uz si pona. Dar jis galvoja prastums pora reikaliuku ant senatves siltesnes. Vykit lauk jus ji uztenka. Reikia rimtu zmoniu.