Birželio 15 dieną Juodupėje vyko tradicinė Antaninių šventė, pritraukusi gausų būrį miestelio gyventojų ir svečių. Šventė, pilna įvairiausių renginių ir pramogų, suteikė džiaugsmo ir bendruomeniškumo jausmą visiems dalyviams.

Rytas prasidėjo 10:00 valandą, kai nuo seniūnijos startavo orientacinis žygis „Pažink Juodupę“. Dalyviai aktyviai ieškojo miestelio įdomiausių vietų ir gilinosi į jo istoriją, mėgaudamiesi puikiu oru ir draugiška atmosfera.

Miesto parke nuo 11:00 valandos vyko netradicinis krepšinio turnyras 2×2. Ši sporto šventė pritraukė daugybę dalyvių ir žiūrovų, kurie aktyviai palaikė savo komandas. Po pietų, 14:00 valandą, prasidėjo mugė ir pramogos vaikams. Vietiniai amatininkai siūlė savo gaminius, o vaikai linksmai leido laiką, dalyvaudami įvairiose atrakcijose ir žaidimuose.

15:00 valandą Rokiškio kultūros centro Rajono padalinio Juodupėje meno kolektyvai surengė muzikinę dovaną, kuri sužavėjo susirinkusius savo talentais ir profesionalumu. Šis koncertas suteikė galimybę mėgautis gyva muzika ir meno pasirodymais.

Vakarop, 17:00 valandą, miestelio aikštėje prasidėjo senovinės technikos suvažiavimas „Retro Juodupė 2024“. Senovinės technikos mylėtojai turėjo progą pamatyti įvairius istorinius automobilius ir kitą techniką, o renginys sulaukė didelio susidomėjimo ir pagyrų.

Bendruomenės salėje 18:00 valandą vyko duonos edukacija ir paroda „Duonos kelias nuo grūdo iki stalo“. Lankytojai sužinojo daug naujo apie tradicinės lietuviškos duonos gamybos procesą ir galėjo paragauti įvairių duonos gaminių.

Vakaro kulminacija vyko miesto parke 20:00 valandą, kur prasidėjo šventinis koncertas. Subačiaus kapela „Ciongas“ iš Kupiškio, istorinės šokio studija „Baltoji pavana“ iš Anykščių, duetas Jonas ir Kristina bei grupė „Bičiuliai“ savo pasirodymais džiugino publiką. Koncertas sukūrė šiltą ir linksmą atmosferą, o žiūrovai negailėjo aplodismentų.

Antaninių šventė Juodupėje buvo puiki proga susiburti bendruomenei, pasidžiaugti vienas kito draugija ir mėgautis turininga programa. Šventė paliko daugybę gražių prisiminimų ir įspūdžių visiems dalyviams.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: