Programos ambasadoriai pradeda darbą. RRMT nuotr.

Luknė Narkevičiūtė

Tai visoje Lietuvoje veikianti programa, padedanti įsigilinti jauniems žmonėms į darbo galimybes ne tik jų rajone, bet ir visoje šalyje.

Programos tikslas – padėti moksleiviams išvengti barjerų, tikrų ar išgalvotų, karjeros srityje, renkantis profesiją, dėliojantis taškus. „Karjera“ – tai nėra žodis vien tik iš suaugusiųjų žodyno, bet galbūt apipintas daugybės barjerų. Šia programa ir siekiama tuos barjerus naikinti, atskleisti jauniems žmonėms įvairias galimybes.

Ketvirtadienį Rokiškio rajono moksleiviai, kartu su programos koordinatore Rokiškyje Lukne Narkevičiūte, rengė pirmąjį susitikimą. Jo metu pristatyta programa, jos nauda, pateiktos užduotys ir informacija, kurią reikės perduoti bendraamžiams mokyklose.

Kiekvieno rajono, kurio mokyklos yra LMS dalis, moksleiviai turi progą tapti ,,Karjeros be barjerų“ ambasadoriais, gilintis į šią sritį, sužinoti tam tikrų metodų ir pritaikyti juos savo mokykloje.

Rokiškio rajono moksleivių taryba (RRMT) džiaugiasi, kad ši programa sulaukė didelio susidomėjimo ir prisijungti panoro Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija bei Kamajų Antano Strazdo gimnazija. Jų moksleiviai tapo programos ambasadoriais.

RRMT už suteiktas patalpas pirmajam ambasadorių susitikimui dėkoja Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos direktorei Daivai Vilkickienei.

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: