Gimtasis Rokiškis Sveikata Sveikatos receptuose“ – Genovaitė Šajaukienė: „Bendruomeniniai norai veda į priekį“

Sveikatos receptuose“ – Genovaitė Šajaukienė: „Bendruomeniniai norai veda į priekį“

 „Gimtojo...“ rubrikoje „Sveikatos receptai“ kalbiname kraštiečius, kurie dalinasi patarimais, kaip išlaikyti gerą savijautą bei nuotaiką, kaip atsispirti ligoms ir išlikti energingiems. Šiandienos pašnekovė – šviesuolė, aktyvi visuomenininkė, Obelių krašto garbės pilietė, šiuo metu sudarinėjanti knygą apie Aleksandravėlės parapiją, Genovaitė Šajaukienė – spinduliuojanti energija, trykštanti veiklomis. Geriausias būdas jai pailsėti nuo vieno darbo pakeisti jį kitu.

452
0

Sudarinėja knygą

Genovaitei retai tenka sirgti ar prastai jaustis, dažniau ji – geros nuotaikos, o tam padeda, kaip pati sakė, nuolatinė veikla. Nors moters sąraše veiklų daug, pagrindinės šiuo metu – kelios. „Prieš trejus metus buvo įkurta grupė „Aleksandravėlės parapijos muziejus“, idėjos autorius – Marius Tavoras. Stengiamės surinkti pasakojimus ir prisiminimus ir juos sudėti  į knygą apie Aleksandravėlės parapiją, kurią tikimės išleisti iki rugpjūčio mėnesio. Aš sudarinėju knygą ir tai – mano pagrindinė veikla, kartais nebelieka laiko ir gryčią išsišluoti, nes darbo labai daug, kai parapija plati, apima po dalį Obelių, Antazavės ir Suvieko seniūnijų“, – dalijosi pašnekovė.

Kaip atskleidė Genovaitė, kita svarbi jos veikla – nuolatinis gyvenimas bendruomenėje: „Kiekviena proga stengiamės kažką padaryti kitaip, dabar laukia vienas svarbesnių įvykių – Liepos 6-osios renginys. Kasmet pasirenkame vis kitą temą, darome šventę, kuri išsiskiria tuo, kad beveik kiekviena sodyba pasipuošia didele gėlių puokšte arba jų kompozicijomis ne kieme, bet prie kelio, kad ir kiti galėtų pasigrožėti. Turime kūrybingų žmonių, tai gatvės gražiai pražysta. Tai renginys, prie kurio jungiasi bendruomenė, biblioteka, kultūros namai ir kiekvienas gyventojas.“

Išsamiau skaitykite “Gimtajame…”

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus