Lietuvos statistikos departamento duomenimis, nuo kovo mėn. Rokiškio rajone iš viso fiksuoti 1786 COVID-19 atvejai, pasveikusiais laikomi 1548 rajono gyventojai, sergančiais – 131, mirė 53 žmonės.
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Rokiškio skyriaus vyriausioji specialistė Daivutė Bulovienė, laikinai vykdanti skyriaus vedėjo funkcijas, patvirtino, kad mirčių skaičius nekito iki ketvirtadienio – per šią parą fiksuotos dvi rajono gyventojų mirtys nuo COVID-19.
Specialistės teigimu, didžiausias židinys – rajono ligoninė, taip pat lopšelis-darželis „Varpelis“, Agrokoncernas, UAB „Dominari“.
Pagal sergamumą COVID-19 rajono savivaldybė – ketvirtojoje vietoje. Pirmąsias tris vietas dalijasi Švenčionių , Biržų rajonų ir Visagino savivaldybės.









































Rinkėjai turi ,pagaliau, įvertinti ką rinko. Juk tai Godeliausko daržas, Jis tiesiogiai atsako už vadovų darbą tiek ligoninėje,tiek ir poliklinikoje. O šie nesusitvarko su sergamumu. Kad pastarieji tylėtų, vasario 16-ios proga po padėką pakišo. Va, šitaip.O kaip gi kitaip reikia suprasti.
Tai kas daroma,kad rajono ligoninėje pagaliau nustotų plisti infekcija? Atsibodot su tais skaičiukų pateikinėjimais, o kur Jūsų darbo rezultatai? Nuo rudens ligoninėje židinys vis ,,teberusena,, , o dabar jau neblogai ir ,,malkų užmetėt,,.
Nu Jezau, Sirenoj visai kiti skaiciai. Ar jus negalit susiderint?