Klubo nuotr.

Jaunių prizinės vietos ir rekordai

Jaunių amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 53 kg varžėsi Benas Adomavičius. Jis pritūpė su 50 kg štanga, spaudė 37,5 kg, atkėlė 80 kg, suma – 167,5 kg. Šie rezultatai Benui užtikrino pirmąją vietą. (Pats sportininkas sveria 48 kg).

Klubo atstovė Ala Sketerienė primena, kad jėgos trikovės varžybose sportininkai apdovanojami ir mažaisiais medaliais už kiekvieną veiksmą. Benas apdovanotas 4 medaliais.

Svorio kategorijoje iki 59 kg Nedas Adomavičius iškovojo taip pat pirmąją vietą. Jo rezultatai tokie: pritūpimo veiksmas – 92,5 kg – pirmoji vieta ir pagerintas asmeninis rekordas 2,5 kg, spaudimo – 57,5 kg – pirmoji vieta, atkėlimo – 122,5 kg – pirmoji vieta. Suma – 272,5 kg.

Svorio kategorijoje iki 66 kg Airidas Meškauskas pritūpimo veiksmu įveikė 127,5 kg. Tai asmeninis rekordas, pagerintas 15 kg, ir trečioji vieta. Spaudimo veiksmas – 87,5 kg – antroji vieta, atkėlimo – 162,5 kg ir 12,5 kg pagerintas asmeninis rekordas – pirmoji vieta. Suma – 377,5 kg. Bendroje įskaitoje Airidas iškovojo antrąją vietą tarp penkių varžovų, du iš kurių buvo latviai.

Svorio kategorijoje iki 74 kg vyko itin atkakli kova. Čia startavo 8 sportininkai, tarp jų 1 Latvijos ir 2 Estijos. Šioje svorio kategorijoje jėgos trikovės varžybose debiutavo Emilis Trumpa. Pritūpimo veiksmo rezultatas – 140 kg – penktoji vieta,  spaudimo – 87,5 kg – ketvirtoji vieta, atkėlimo veiksmas – 182,5 kg ir 2,5 kg pagerintas asmeninis rekordas. Tai Emiliui garantavo antrąją vietą. Suma –  410 kg. Bendroje įskaitoje rokiškėnas iškovojo ketvirtąją vietą.

Svorio kategorijoje iki 83 kg puikiai pasirodė Domas Vilkevičius. Jis pritūpė su 180 kg štanga, 5 kg pagerino asmeninį rekordą ir užėmė antrąją vietą, spaudė 110 kg ir asmeninį rekordą pagerino 10 kg – pirmoji vieta, atkėlė 210 kg štangą (asmeninis rekordas pagerintas 10 kg) – pirmoji vieta. Suma – 500 kg. Bendroje įskaitoje Domas iškovojo pirmąją vietą. Čia startavo 4 sportininkai, tarp varžovų buvo sportininkas iš Latvijos.

Svorio kategorijoje iki 105 kg Dmytro Kyrii pritūpė su 207,5 kg štanga – antroji vieta, spaudė 163 kg. Jis pagerino Lietuvos jaunių spaudimo rekordą – pirmoji vieta. Atkėlė 235 kg štangą – taip pat pirmoji vieta. Suma – 605,5 kg. Bendroje įskaitoje Dmytro buvo pats stipriausias.

Komandinėje įskaitoje  ,,JTK Grizlis“ iškovojo pirmąją vietą.

Absoliučioje įskaitoje D. Kyrii teko trečioji vieta.

Jaunimo grupė – dramos

Jaunimo grupėje varžosi sportininkai nuo 18 iki 24 metų. Pagal Lietuvos jėgos trikovės federacijos nuostatus šioje amžiaus grupėje gali varžytis ir jauniai nuo 13 iki 18 metų. „Grizlio“ sportininkai yra 16–17 metų.

Svorio kategorijoje iki 66 kg Airidas Meškauskas pritūpė su 127,5 kg. štanga (pirmoji vieta), spaudė 87,5 kg štangą (pirmoji vieta), atkėlė 162,5 kg štangą (pirmoji vieta). Suma 377,5 kg. Bendroje įskaitoje Airidas užėmė pirmąją vietą.

Svorio kategorijoje iki 74 kg Emilis Trumpa rungėsi tar šešių varžovų. Pritūpimo veiksmas – 140 kg (penktoji vieta). Čia, galima sakyti, vyko drama, nes fiksuoti trijų sportininkų vienodi rezultatai. Tokiu atveju aukštesnę vietą užima lengvesnis sportininkas. Spaudimas – 87,5 kg (penktoji vieta), trauka, arba atkėlimo veiksmas – 182,5 kg (ketvirtoji vieta). Suma – 410 kg. Bendroje įskaitoje Emilis užėmė ketvirtąją vietą.

Svorio kategorijoje iki 105 kg Dmytro Kyrii pritūpė su 207,5 kg štanga (trečioji vieta), spaudė 163 kg (pirmoji vieta), atkėlė 235 kg štangą (antroji vieta). Suma 605,5 kg. Dmytro iškovojo pirmąją vietą.

Komandinėje įskaitoje ,,JTK Grizlis“ buvo antras.

Varžybų asistentais dirbo sporto klubo ,,JTK Grizlis“ dabartiniai ir buvę nariai, dabar studijuojantys, tačiau aktyviai sportuojantys sportininkai, pasaulio vicečempionai, Lietuvos jėgos trikovės ir Rokiškio rajono prizininkai Domantas Barauskas ir Karolis Jurevičius, Lietuvos jėgos trikovės ir Rokiškio rajono prizininkai Jokūbas Čypas ir Ignas Kazanavičius.

Komandos treneris – Nojus Konstantinas Čypas.

Komandos vadovė ir šių varžybų centrinė pirmos nacionalinės kategorijos teisėja Ala Sketerienė.