Be Rokiškio atstovų, „Poveikio akademijoje“ dalyvauja ir kiti socialiniai verslai, tokie kaip: VšĮ „Taikos kelias“ iš Šilutės, Vilijampolės bendruomenės centras „Veršva“ iš Kauno, „Gerų patirčių namai“ iš Kėdainių, „Verslas ar Menas“ iš Klaipėdos, VšĮ „Unikalus šokis“ iš Vilniaus rajono, „Social Experiment“ (VšĮ „Trys dienos“), „Angelų mamos“, „CupCup“ ir „Mamos linija“ iš Vilniaus.
Tikslas – skatinti reikšmingus pokyčius visuomenėje
„Poveikio akademija“, jau antrus metus organizuojama Lietuvos socialinio verslo asociacijos (LISVA) kartu su „Luminor“ banku bei kitais partneriais, yra reikšmingas impulsas socialinių verslų plėtrai Lietuvoje. LISVA vadovė Viktorija Bražiūnaitė pabrėžia šios programos svarbą: „Suteikdami verslininkams tiek praktinių žinių, tiek galimybę bendradarbiauti su patyrusiais mentoriais, padedame jiems tapti konkurencingiems ir tvariems, o kartu skatinti reikšmingus pokyčius visuomenėje. Šios programos dalyviai įgyja ne tik vertingų įžvalgų ir įrankių, bet ir pasitikėjimo savo idėjomis, kurios galiausiai transformuoja tiek jų verslus, tiek bendruomenes, kurias jie stiprina.“
Mokosi visi darbuotojai
Rokiškio tautodailininkų asociacijos vadovė Birutė Dapkienė džiaugiasi galimybe dalyvauti „Poveikio akademijoje“, nes tai padeda tobulinti projektus ir plėsti jų poveikį: „Pildėme paraišką be didelių lūkesčių, tačiau atrinkimas dalyvauti tarp geriausių buvo maloni staigmena. Mokymų metu tiek aš, tiek mūsų darbuotojai turime galimybę įgyti vertingų žinių ir patirties ne tik paskaitose, bet ir kūrybinėse dirbtuvėse bei praktiniuose mokymuose. Jų metu aiškinamės, kaip efektyviau įvertinti ir pristatyti savo socialinį verslą, taip pat išmokome naujų komunikacijos ir finansavimo galimybių. Intensyviai mokomės – nuo dirbtinio intelekto pritaikymo versle iki inovatyvių finansavimo pritraukimo būdų. Mentorystė suteikė neįkainojamos patirties ir užtikrino, kad galėtume augti kaip tvari bendruomenė, puoselėjanti kultūrą ir tradicijas. Norime tęsti savo darbą bei dar labiau stiprinti savo socialinį poveikį visame regione.“
Galima finansinė parama
„Poveikio akademija“ suteikia vertingų žinių keturiose teminėse sesijose, tarp jų – socialinio verslo poveikio matavimas, komunikacija, finansavimas bei technologijų integravimas. Visą programą užbaigs lapkričio 21 d. vyksianti „Demo diena“, kurioje geriausiai įvertintas projektas laimės 3 000 eurų „Luminor“ banko finansinę paramą ir kitų partnerių prizus.
Daugiau apie „Poveikio akademiją“ ir dalyvius – www.poveikioakademija.lt.
Salų dvaro kultūros ir laisvalaikio rezidencijos inform.