Oponentų negirdėjo

Už Miškų įstatymo pataisas balsavo 82 Seimo nariai, prieš – 16, 12 susilaikė. Už urėdijų reformą buvo 49 „valstiečiai“ (vienintelis „valstietis“, miškininkas Kęstutis Bacvinka, balsavo prieš urėdijų išdraskymą), tarp balsavusiųjų „už“ – ir du mūsų rinkti Seimo nariai: „valstiečių“ sąrašu Sėlos apygardoje į Seimą patekęs Jonas Jarutis ir Sėlos vienmandatėje išrinktas bei prie „valstiečių“ frakcijos prisišliejęs Raimundas Martinėlis.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Piktas
Piktas
2017 13 liepos 13:50

Na kiek galima ant to paties grėblio lipti? Joks Jarutis Sėlos apygardoj pagal sąrašą nepateko. Vienmandatėse apygardose pagal sąrašą niekas nerenka. Sėlos apygardoj išrinktas VIENAS Seimo narys. O daugiamandatė apygarda per visą Lietuvą buvo viena. Ir už Jarutį galėjo balsuoti ne tik Rokiškio, Kupiškio, bet ir Širvintų, Kapčiamiesčio ar Pivašiūnų gyventojai, jei tik jis jiems patiko. Ir nereikia čia Jaručio prie Sėlos rišti. Taip, jis kandidatavo Sėlos vienmandatėj, bet prapylė ir tiek.

Saulė
Saulė
2017 12 liepos 17:26

Šaunuoliai, seniai reikėjo išardyti tą urėdų klaną, jie kaip sovietmečio kolchozų pirmininkai, jaučiasi visagaliais, o visi kiti darbuotojai kaip dirbo taip ir toliau dirbs.

Rekomenduojami video: