Redakcijos archyvo nuotr.

UAB Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centro (toliau PRATC) valdyba nusprendė nuo gruodžio 2,03 karto pabranginti mišrių komunalinių atliekų priėmimo, apdorojimo ir tvarkymo sąvartyne mokestį (vadinamąjį „vartų“ mokestį). Jis nuo 4,09 Eur už 1 kub. m (su PVM) pakeltas iki 8,3 Eur.

Rajono atliekas surenkančios AB „Rokiškio komunalininkas“ direktorius Gintautas Rekerta „Gimtajam…“ sakė, jog rajono bendrovė iš padidinto mokesčio negaus nė cento. Atvirkščiai, patirs išlaidų, nes „vartų“ mokesčio tarifas didinamas jau nuo gruodžio 1 d., bet gyventojai naujomis kainomis už šiukšles atsiskaitys tik nuo sausio. Tad išaugusias gruodžio išlaidas komunalininkų bendrovė dengs savo lėšomis.

Pasak G. Rekertos, praėjusią liepą PRATC atstovai pateikė rajono tarybai naujojo tarifo projektą, tačiau tuomet esą nepatikėta, kad toks kainų šuolis gali būti įteisintas. Vis dėlto atsitiko taip, kaip PRATC ir planavo: daugiau nei dvigubai didesnį „vartų“ mokesčio tarifą Panevėžio bendrovės valdyba patvirtino, nors mūsų savivaldybei šioje valdyboje atstovaujantis narys tam nepritarė.

Išsamiau apie tai rytdienos “Gimtajame…”

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Obelietis
Obelietis
2016 26 lapkričio 8:46

Pilnai pritariu Raimondui. Mano kaimynai taip pat neturi konteinerių ir šiukšles neša į mokyklos konteinerius nes šioje įstaigoje dirba.

susirūpinusi
2016 25 lapkričio 19:19

O kokia institucija turi tikrinti, ar privataus namo savininkas turi šiukšlių konteinerį? Bene trys mano kaimynai jų neturi ir už šiukšles nemoka jau 20 metų. Tai gal pirmiausia apkęstinkime tokius “gudručius”, galbūt visiems kitiems mokestis būtų šiek tiek mažesnis.

Tina
Tina
2016 25 lapkričio 13:22

Siaubas, ne tik maisto kainos kyla kosminiu greičiu, bet ir komunaliniai…. Visi savivaliauja, o nauja valdžia nemato nieko. O kur žadėti nuo naujų metų kylantys atlyginimai, niekas kaip tai ir nebešneka… vadinasi ubagams taip ir reikia, tuoj patys eisim po tuos šiukšlynus knistis jei niekas nepažabos ,,plėšikų”.

Rekomenduojami video: