Organizatorių archyvo nuotr.

Paskutinį žaidimą, kaip ir visą sezoną, laimėjo „Perspektyvūs“, kurie pradžioje sunkiai įsibėgėjo, bet sezono antroje pusėje laimėjo keletą žaidimų iš eilės bei išsiveržė į priekį. Jiems atiteko ir kvietimas į finalinį „Auksinio proto“ sezono žaidimą, kuris įvyks gegužės 11 d. Palangoje.

Mažųjų miestų įskaitoje „Perspektyvūs“ užėmė 18 vietą. Į mažųjų miestų įskaitos penkiasdešimtuką dar pateko kamajiškiai „Keturakiai“ (31 vieta) ir „Palubinsko pasekėjai“ (34 vieta), laimėję Rokiškyje rudens sezone. Bendrojoje Lietuvos įskaitoje šios trys komandos atitinkamai užėmė 56, 81 ir 89 vietas iš daugiau kaip 400 komandų, sužaidusių bent pusę sezono žaidimų.

Komandų skaičius pavasario sezone išaugo iki šešių, kai kuriuose žaidimuose net iki septynių. Be dviejų stipriausių komandų, bent po vieną žaidimą laimėjo „Rodamkės ir tūzai“ bei „Underdogai“, tad kova virė ne juokais.

Žaidėjai ir žaidimų vedėjas Gintautas Lungys atsisveikino iki rudens, kai vėl užvirs protų kovos. Burkite komandas ir junkitės prie kovotojų.

Organizatorių archyvo nuotr.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: