GR nuotraukų koliažas.

– Kaip abiturientams sekasi ruoštis Paskutinio skambučio šventei? Kas padeda?

Abiturientė Martyna. Asmeninio archyvo nuotr.

Martyna: – Paskutinio skambučio šventei ruoštis sekasi neblogai, nors ir neturim labai daug laiko, nes reikia ruoštis ir egzaminams, tačiau judame į priekį.

 

 

 

 

Abiturientė Viltė. Asmeninio archyvo nuotr.

Viltė: – Sekasi kaip ir gerai, laiko liko nebedaug, bet pasirodymai baigti, tad tereikia atidirbti.

 

 

 

 

 

 

– Ką esate paruošę abiturientams Paskutinio skambučio proga? Kokios tradicijos vyrauja jūsų mokykloje?

„Romuvos“ vienuoliktokai: – Ketiname pasveikinti dvyliktokus, jiems primenant, ką reiškia būti vaiku ir kokia svarbi yra jų vaikystė bei paauglystė. Mūsų mokykloje jau metų metus vyrauja tradicija sveikinti dvyliktokus su daina, tad ketiname jiems dainuoti. Taip pat visada kviečiami įvairūs svečiai – nuo mūsų mokyklos direktorės iki tėvų ir pradinių klasių mokytojų.

Vienuoliktokė Aneta. Asmeninio archyvo nuotr.

Aneta: – Turime paruošę kelias staigmenas, nuoširdų sveikinimą nuo visų vienuoliktokų, žinoma, sveikinimus nuo svečių ir vieną sveikinimą nuo jiems labai gerai pažįstamo ir juos mylinčio žmogaus. Ruošiame nuoširdų ir įsimintiną Paskutinį skambutį. Per šią šventę Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijoje vyrauja daug tradicijų.

 

 

 

 

– Kaip sekasi ruoštis ir koks tas pasiruošimo procesas?

,,Romuvos“ vienuoliktokai: – Ruošiamės energingai. Smagu, kai mokiniams yra įdomu, kaip suplanuosim, kokią dainą išsirinksim. Mūsų laidos vaikinai atsakingi už muziką, dainas, garsą. Visiems rūpi ši šventė.

Aneta: – Pasiruošimas yra gana sunkus, kadangi buvo paskelbti tarpiniai patikrinimai ir turėjome savo didžiąją laiko dalį skirti jiems. Taigi, dėl laiko stygiaus procesas tapo sunkesnis, kita vertus, nors tai ir yra sunku, iš to gimsta mieli atsiminimai ir patirtis.

Daugiau „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: