GR nuotr.

Birželio 5-ąją, po 21 val., mikrorajono gyventojus išgąsdino sirenos. Degė Jaunystės gatvės 5-ojo namo ketvirtajame aukšte esantis butas. Pro virtuvės langus veržėsi dūmai. Kaimynai, pajutę dūmų kvapą, iškvietė specialiąsias tarnybas.

Pirminiais duomenimis, bute gyveno senyvo amžiaus pora. Vyras be sąmonės išneštas į greitosios pagalbos automobilį, o moters tuo metu namuose nebuvo.

Evakuoti artimiausi kaimynai. Kiti daugiabučio gyventojai išsigandę čiupo dokumentus ir kas po ranka ir bėgo iš degančio namo.

Rokiškio ugniagesiai gelbėtojai į butą pateko kopėčiomis ir gaisrą užgesino.

Apatiniai butai, kaip įprasta tokiais atvejais, smarkiai užpilti vandeniu.

Papildyta

Kaip praneša PGT, nelaimės signalas gautas 20.37 val. Atvykę gelbėtojai atliko žvalgybą, 4 aukšte degė butas, jis buvo visiškai uždūmintas. 20.45 val. pranešta, kad iš buto išneštas nukentėjęs asmuo ir išvežtas į gydymo įstaigą. Gaisro židinys buvo virtuvėje. Apdegė jos sienos, baldai, kiti reikmenys, išsilydė plastikinė lubų apdaila, išdužo virtuvės langas, aprūko viso buto sienos, virtuvės ir koridoriaus patalpos sulietos vandeniu, koridoriuje apsilydė plastikinė lubų apdaila. Nuardyta virtuvės medinė sienų apdaila ir nuimtos apdegusios spintelės. Butuose atjungtas elektros, užsuktas dujų tiekimas. Vandeniu apipilti 3 aukšte esantys butai. Dūmų detektoriaus bute nebuvo.
Įvykis tiriamas.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: