Šiandien vykstantis rajono tarybos posėdis teikia vilties, kad pagaliau valdžios krizė mūsų rajone bus išspręsta. Taryba 17 balsų „už“ ir 7 balsais „prieš“ vicemeru išrinko Stanislovą Dambrauską.

Taip pat turime ir naują administracijos direktorę – nepartinę Natašą Aleksiejevą. Taryba 15 „už“ ir 9 „prieš“ palaikė jos kandidatūrą.

(papildyta)

Abu kandidatai tarybos sprendimu patvirtinti. Prieš balsavimą kandidatai pristatė trumpas veiklos programas, tarybos nariai jiems pateikė keletą neesminių klausimų. S. Dambrauskui vicemero darbas pažįstamas, jis 2001–2003 m. dirbo šiose pareigose. Vicemeru jis pradės dirbti nuo birželio.

„Ačiū už auką, Stanislovai“, – tokio sveikinimo išrinktasis vicemeras sulaukė iš jį palaikiusio tarybos nario Gintaro Girštauto. S.Dambrauskas padėkojo tarybos nariams ir partiečiams už pasitikėjimą, nors , kaip pripažino, šių pareigų jis ir netroško.  Jam teks palikti kelininko darbą – S.Dambrauskas vadovauja VĮ „Kelių priežiūra“ Panevėžio padalinio Rokiškio kelių tarnybai.

N. Aleksiejeva savo prisistatyme sakė, jog pagaliau atėjo finišo diena, kada taryba pasirengusi apsispręsti dėl kandidato į direktorius patvirtinimo. Po balsavimo ji paprašė projekte padaryti korekciją – administracijai vadovauti ji pradės nuo gegužės 15 d., nes turi baigti darbo reikalus Rokiškio verslo klube, kur dirba koordinatore. Ji žadėjo administracijos struktūroje pokyčių, kuriuos administracijos darbuotojai turėtų vertinti ne kaip grėsmę, o kaip naujas galimybes, žadėjo išskaidrinti konkursus į savivaldybės biudžetinių įstaigų ir administracijos skyrių vadovaujančius postus bei skaidrų biudžeto lėšų naudojimą.

Subscribe
Informuoti apie
guest
15 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Aloyzas
Aloyzas
2018 29 balandžio 12:02

Šaunuolis Antanas! Va taip reikia vadovauti tarybai ir savivaldybei, chaosas suvaldytas!

Pastbejimas
Pastbejimas
2018 28 balandžio 9:31

Net ir cia meras kariauja su taryba. Toks gyvenimo budas visur su viskuo kariauti.

Rinkėjas
Rinkėjas
2018 28 balandžio 8:32

Mėras gali būti nemėgstamas, nekiančiamas ar dėl kitų priežasčių daliai gyventojų nepatikti. Tai jau pažiūrų reikalas, tačiau tie kas truputį mąsto ir domisi politologija tikrai turi suvokti, kad šioje situacijoje Vagonis prieš naująją daugumą laimi 1 : 0. Jeigu lyginti Vagonį ir socdemus, tai duočiau net 2 : 0 Vagonio naudai. Visi anoniminiai skundai, FNTT ir STT tyrimai greičiausiai baigsis niekuo, o tai duos atvirkščią rezultatą nei tikisi norintys jam “įkast”. Tik laikas ir rinkimai parodys kas tikrasis šios situacijos suvaldytojas

Rokis
Rokis
2018 28 balandžio 8:52
Atsakinėti į  Rinkėjas

Jeigu i rajono valdyma ziuri kaip i losima 1:0, 2:0, tai sakyciau bukas suvokimas tamstos kas yra meras ir jo institucija. O tarnybu neprikviesi jei viskas daroma pagal istatymo raide.

Aloyzas
Aloyzas
2018 27 balandžio 20:05

Meras parodė, kad sugeba suvaldyti situaciją ir spręsti rimtas problemas, šaunuolis. Buvau suabejojęs jo sugebėjimais, dabar jam atviras kelias antrai kadencijai.

Stalas
Stalas
2018 27 balandžio 19:10

Vagonis susikirto su verslininkais, sugriove Rokiskio kultura, ivede i valdymo krize. Zmogus nelabai suvokia kur atejo, ka daro. “Pastate” viesbuti, “atidare” kinu atrakcionus Rokiski, “priveze” zydu koseriniui maistui, prikviete lenku kad musu merginas dzingu lingu, voge masinas. Ant galo FNTT pradejo tirti svogerio veikla, kur veda siulai link Vagonio. STT pradejo tirti jo kisimasi i konkursus. Vis del tokio nesuvokiancio savo veiksmu mero nebuvo. Ir tikiuosi nebus.

Rokis
Rokis
2018 27 balandžio 18:06

Uzdegi nama ir po to su kibiru vandens lakstai aplink. Tokio zmogaus nevadinciau didvyriu.

Gaisras
Gaisras
2018 27 balandžio 17:36

Vagonis pats sukele chaosa rajono tarybos darbe. Ir tikrai nera ko cia jam dekoti. Vis del to socdemai issprende sia dilema. O Vagonis buvo klounas ir liko, ko gero jau tokia sio zmogaus busena.

Litras snabes
Litras snabes
2018 27 balandžio 17:20

Koks ten Vagonis didvyris, sukele valdymo krize, kokios nemate visa Lietuva, gerai, kad atsirado protingesniu, o tai butu rajonas ir nugrizdes i tiesiogini valdyma.

Piotras
Piotras
2018 27 balandžio 16:58

Oi klystat cia ne Vagonio pergale, o Tervydzio. Oi dabar Natasa savo vado paliepimu Vagoni duljins.

PRT
PRT
2018 27 balandžio 15:30

Virgiui liko tik deze

Henka
Henka
2018 27 balandžio 14:46

Maladiec Antanai, suvaldei situacija. Mes nugalesim

Arūnas
Arūnas
2018 27 balandžio 15:36
Atsakinėti į  Henka

Henka grįšk logoninėn

Arūnas
Arūnas
2018 27 balandžio 14:39

Antanas Vagonis – mūsų didvyris, sutvarkė išsišokėlius tarybos narius ir išgelbėjo rajoną

Lukas
Lukas
2018 27 balandžio 13:12

Šaunuolis meras, suvaldė tarybos narius ir išvedė rajoną iš krizės!

Rekomenduojami video: