GR nuotraukų koliažas.

Galima teigti, kad Rokiškiui šis čempionatas – istorinis: Liveta triumfavo ietį numetusi 59,35 m (1066 tašk.). Toje pačioje rungtyje Orinta liko antra – 49,15 m (877 tašk.). Medalius rinkosi ir disko metikės rokiškietės Paulina Stuglytė bei Sonata Rudytė.

Tikslas – Olimpinės žaidynės

„Liveta be konkurencijos užėmė pirmąją vietą. Rokiškis tikrai gali tuo didžiuotis. Tačiau ji pati rezultatu nėra labai patenkinta. Mat tikėjosi peržengti 60 m ribą. Orinta metrais kiek atsilieka nuo Livetos, tačiau, noriu pabrėžti, ji yra dvylika metų jaunesnė sportininkė. Labai džiaugiuosi, kad abi merginos yra rokiškėnės, mano buvusios auklėtinės“, – sako trenerė I. Nagelė.

Jos teigimu, šios varžybos, be abejo, buvo rimčiausios, skirtos parodyti rezultatui, kurio sportininkės taip įnirtingai siekė visus metus. Tai ypač svarbu Livetai – rinkdama reitingo taškus ji ruošiasi į Olimpines žaidynes Paryžiuje. Trenerė I. Nagelė sako, kad Olimpinės žaidynės ir yra kitas, pagrindinis, Livetos tikslas. „Orinta toliau keliaus po aukšto meistriškumo varžybas Europoje, bet, žinoma, siekiamybė būtų kitos Olimpinės žaidynės Los Andžele“, – tikslus brėžia pirmoji trenerė.

Vos pradėjusios sportuoti Rokiškyje ir Liveta, ir Orinta išsiskyrė iš kitų pradedančiųjų fiziniu pasirengimu ir, svarbiausia, sako trenerė, noru dirbti bei siekti rezultatų. „Liveta treniruotis į Kauną išvyko pradėdama vienuoliktą klasę, o Orinta tai padarė kiek anksčiau – devintoje klasėje, taip pat kaip ir disko metikės Paulina Stuglytė ir Sonata Rudytė“, – prisimena I. Nagelė

Medaliai ir disko metimo rungtyje

I. Nagelė džiaugiasi, kad Lietuvos čempionatas buvo itin sėkmingas ir kitiems rokiškėnams, išvažiavusiems treniruotis į didžiuosius miestus. Disko metimo rungtyje P. Stuglytė iškovojo antrąją vietą (873 tašk.), S. Rudytė – trečiąją (871 tašk.). Šios sportininkės jau keleri metai treniruojasi Kaune ir Vilniuje. „Aš ir Rimantas Šinkūnas esame pirmieji treneriai, kurie išleido mergaites į platesnius sporto vandenis. O joms dirbti tikrai nėra lengva. Darbas įtemptas, liejamas prakaitas stovyklose, treniruotėse. Labai smagu matyti, kad sunkus darbas duoda rezultatų“, – džiaugiasi I. Nagelė.

Žiba jaunučiai ir jauniai

Dabartiniai Rokiškio lengvaatlečiai taip pat skina medalius čempionatuose. Į Lietuvos lengvosios atletikos jaunučių čempionatą vykusi Rokiškio komanda iš trisdešimties rajonų užėmė aukštą trečiąją vietą. Jaunių čempionate varžėsi šeši rokiškėnai, penki iš jų grįžo su medaliais, o Viltė Eidukaitė, Karolis Zizas ir Otas Viliūnas iškovojo galimybę vykti į Baltijos šalių lengvosios atletikos čempionatą Estijoje, kuriame tikimasi neprasto mūsų krašto sportininkų pasirodymo.

Autorė Luknė NARKEVIČIŪTĖ

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: