"Rokiškio sūrio" archyvo nuotr.

„Pasimatuok profesiją“ dalyvius pasveikino „Rokiškio sūrio“ vadovas Dalius Trumpa ir bendrovės personalo direktorė Aušra Zibolienė. Jie susirinkusiems trumpai pristatė gamyklą ir visą bendrovę, kuri didžiausia ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse, praėjusiais metais vien sūrio pagamino triskart daugiau negu suvalgo visa Lietuva – beveik 40 tūkstančių tonų.

„Rokiškio sūryje“ dirba daug įvairių sričių darbuotojų: ne tik gamybininkai, bet ir pardavimų, rinkodaros, finansų, IT, logistikos, pirkimų, personalo valdymo, darbų saugos, aplinkosaugos specialistai. Įmonės vadovai sakė, jog jiems labiausiai dabar rūpi inžinerijos darbuotojai. Kol kas jų netrūksta, bet ateityje, kai dalis pasitrauks į pensiją, naujų surasti gali būti sunku. Todėl planuojama jau dabar moksleiviams siūlyti tikslinių studijų finansavimą, stipendijas, užtikrintą darbo vietą draugiškame kolektyve baigus studijas.

„Rokiškio sūrio“ kokybės direktorė Giedrė Gaigalienė vedė moksleiviams ekskursiją po įmonės cechus, parodė, jog iš karvės pieno galima gauti ne tik pieną bei sūrį, bet ir išrūgas, kurios dar išskaidomos į skystą IBK, filtratą ir gryną vandenį, o šis dar vadinamas karvės vandeniu – visos sudedamosios dalys perdirbamos ir panaudojamos gamyboje.

Po ekskursijos moksleiviai valandą galėjo pabandyti savo jėgas ir susipažinti su konkrečiu darbu atskiruose įmonės padaliniuose, o renginio pabaigoje porai laimingųjų burtų keliu atiteko galimybė vasarą mėnesį padirbėti „Rokiškio sūrio“ gamybos cechuose.

Moksleivių atsiliepimai

  • Man įsiminė visas personalas, kokie visi malonūs ir šiuolaikiški, pats renginys buvo labai informatyvus ir geras. Patiko pasivaikščioti po įmonę ir įgyti naujų patirčių. Dėkoju jums už suteiktą galimybę dalyvauti.

  • Labai skanūs užkandžiai ir jų kvapas, įspūdinga ekskursija po gamyklą.

  • Smagu, kad pasidalinate ir suteikiate galimybę išvysti iš vidaus, kaip dirba bendrovė, to nepamatysi kiekvieną dieną.

  • Viskas buvo puiku. Labai patiko, gavau šansą išreikšti savo nuomonę, specialistai buvo labai šilti ir priimantys, labai draugiški ir pristatė viską puikiai. Dovanos taipogi buvo puikios, labai ačiū! Puikus renginys, edukuojantis ir pralinksminantis!

  • Kai aprodė visą sūrio kelią gyvai, buvo labai „faina“.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: