Aštuntokų nuotr.

Luknė NARKEVIČIŪTĖ

Moksleiviai visą dieną praleidžia mokykloje, neretai pasiskundžia pabodusiais namų darbais, ilgomis pamokomis, kontroliniais darbais ar kitomis, jų nuomone, didelėmis problemomis. Dauguma mokinių net pagalvoti negali, kad mokykloje reikėtų praleisti daugiau laiko nei būtina. Bet ar mokykloje vien tik mokslai? Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijos aštuntokai vis mąstė, kaip paįvairinti mokyklinį gyvenimą. Atrodo, viskas čia jau pažįstama… Ir štai kilo klausimas – o kas mokykloje vyksta naktį?

Sigitas Daščioras. Asmeninio archyvo nuotr.

Taigi aštuntokai nusprendė visą naktį praleisti mokykloje. Veiklų būta visokių. Į svečius pakviestas dailininkas, fotografas Sigitas Daščioras papasakojo tūbeliečiams apie fotografijos meną, paaiškino, kodėl nereikėtų fotografuoti besišypsančio žmogaus, kodėl šypsena nelabai ką atskleidžia, kokias emocijas svarbu išgauti… Kiti, pasirinkę aktorystės meną, mokėsi kurti etiudus.

Visiems patiko pailsinti galvas nuo pamokų, žaisti slėpynes, ilgai šokti, bendrauti ir geriau pažinti vieniems kitus.

Juozo Tūbelio progimnazijos aštuntokai labai džiaugiasi, kad sumanymas pavyko, ir tikisi, kad tradicija bus tęsiama.

Renginio organizatoriai – aštuntokai – ir dalyviai dėkoja Sigitui Daščiorui už suteiktas žinias, aštuntokų auklėtojoms Dianai Černiuvienei, Linai Petrauskienei ir Rasai Čižauskienei už kantrybę, visiems mokytojams, mokyklos administracijai ir kitiems, prisidėjusiems prie renginio ir pritarusiems šiai idėjai.

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ditė
ditė
2024 7 gegužės 21:34

kodėl nėra mokykloje diskotekų? Gal tuomet nereikėtų ir “naktinėjimų”?

Rekomenduojami video: