Daiva Geidonienė, dėvėtų rūbų krautuvėlės Rokiškyje šeimininkė, sako, kad jos parduotuvės privalumas – jaukumas ir... dėmesys, parodomas kiekvienam klientui. V. Leščinskienės nuotr.

Vilė LEŠČINSKIENĖ

Mato, kad pabaiga, tik tempia iš paskutiniųjų

Rokiškio miesto centre nuosavą dėvėtų rūbų krautuvėlę turinti Vilma Peciukonienė sako, kad jei anksčiau prekyba ėjosi gan neblogai, dabar jau svarstanti apie užsidarymą. Moteris tikino, kad kuo toliau, tuo dažniau į galvą tokios mintys lenda ir visa tai – dėl didžiųjų dėvėtų drabužių parduotuvių. „Pastaruoju metu būna tokių dienų, kai neužsuka nė vienas klientas. Žmonės eina pro šalį ir praeina… Visi lekia į „Humaną“, „Geltoną namelį“, o dabar, kai atsidariusi „Rada“, būriai žmonių ten, perka ir nešasi glėbiais. Kad pamatytumėt, kas ten darosi, kai naują siuntą atveža – stovi eilės, kaip senais laikais prie duonos.
Atrodo, ir pas mane visko daug ir viskas pigiai, galiu dar ir nuolaidą padaryti, bet niekam nereikia“, – apmaudo neslėpė V. Peciukonienė…

Nepasiduoda

Pasirodo, ne visose dėvėtų rūbų parduotuvėlėse tokios niūrios nuotaikos. Viename iš gretimų pastatų taip pat dėvėtų drabužių parduotuvę turinti Daiva Geidonienė sako, kad išsilaikyti pavyksta, nes turinti pastovių klientų.

Daugiau – antradienio GR

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ditė
ditė
2023 7 lapkričio 11:00

ar tiek daug tų rūbų žmogui reikia.?.Mėtosi net krūvos prie konteinerių.gal.”įpročius”laikas keisti?

Rekomenduojami video: