Nuotrauka iš www.pexels.com

Jei norite kultūringai ilsėtis, nuvažiuokite į Salaką. Ten šeštadienį 17.30 val. bažnyčioje Nacionalinis Kauno dramos teatras vaidins režisieriaus Gyčio Padegimo pastatytą A. Landsbergio dramą „Vėjas gluosniuose“.

Artimiausius pora savaitgalių rekomenduoju aplankyti ir Biržus. Kitą savaitgalį ten bus gerų koncertų nostalgijos kamuojamiems, o šį šeštadienį Biržų kultūros centras organizuoja armonikininkų šventę „Aukštaitijos armonika“. Tiems, kam liaudiška muzika ne prie širdies, bet norisi pajusti vėją plaukuose ir galvose, Biržų turizmo ir verslo informacijos centras sugalvojo mototurą keliautojams motociklais ir automobiliais „100 mylių apie Biržus“, kuris prasidės šeštadienį 11 val. centrinėje Biržų aikštėje. Bekeliaudami galite sutikti ir po Biržų, Pasvalio ir Panevėžio rajonus šiemet jau išsiruošusį Panevėžio lėlių vežimo teatrą. Sustokite ir pasižiūrėkite jų spektaklį.

O jei labiau norėtumėt leisti laiką sportuodami ar žiūrėdami, kaip kiti sportuoja, kol neprasidėjo Europos futbolo čempionatas, lėkite šeštadienį į Aukštupėnus Kupiškio rajone, kur poilsiavietėje nuo 13 val. vyks Lietuvos galiūnų čempionato etapas. Arba į Vyžuoną, kur 9 val. ryto prasidės pėsčiųjų žygis „Širdies keliu“.

Judėkit įvairiais būdais. Tikslingai ir be jokio tikslo. Vasara.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: