R. Keliuotytės nuotr.

Draugystės pagalvėms prireiks minkštasuolio

Šeštadienį į Kultūros centro mažąją salę susirinkusias miestų, su kuriais Rokiškis užmezgęs draugystės ir bendradarbiavimo ryšius, delegacijas sveikindamas rajono meras R. Godeliauskas akcentavo bendrystės svarbą. Bendrystės tarp šalių, miestų, bendruomenių.

Kartu švęsti Rokiškio gimtadienio vėl atvyko visi draugai. Ypač malonu buvo matyti  karo alinamos Ukrainos miesto Dubno, su kuriuo pernai Rokiškis pasirašė partnerystės sutartį, delegaciją – miesto merą Vasyl Antoniuk su žmona Olena Antoniuk, šio miesto tarybos narius, verslo atstovus.

Dubno meras Rokiškiui atvežė prasmingų gimtadienio dovanų – iš medžio išdrožtą legendinio Ukrainos poeto, kovotojo už šalies laisvę Taraso Ševčenkos portretą, draugystės pagalvėles su Dubno ir Rokiškio herbais. Jas gavęs, Rokiškio meras pajuokavo, kad dabar jam kabinete reikės ir minkštasuolio.

Rokiškį taip pat pasveikino Lenkijos Červionka-Leščynos, Latvijos Jėkabpilio, Lūdzos, Cėsio miestų delegacijos, Rumunijos ambasados Lietuvoje pirmasis sekretorius Bogdan Brinzei, gretimų savivaldybių merai, mūsų kraštui atstovaujantys Seimo nariai Vidmantas Kanopa ir Jonas Jarutis.

Gimtadienis – ir skausmingi momentai

Rokiškio rajono meras R. Godeliauskas susirinkusiems sakė, kad miesto gimtadienis – tai ir visi skausmingi jo istorijos momentai, ir čia gyvenusios žydų bendruomenės tragedija, juolab kad taip sutapo, jog rugsėjo 23 d. minima Lietuvos žydų genocido diena. Žydų tautos tragediją dabar kasdien išgyvena ir Ukraina, todėl R. Godeliauskas visus pakvietė tylos minute pagerbti tiek kare žuvusias Ukrainos, tiek žydų holokausto aukas.

Vietos svečiai kvietimą ignoravo

Nors į Rokiškio gimtadienio proga rajono mero R. Godeliausko rengiamą svečių priėmimą buvo kviesti visi savivaldybės tarybos nariai, įmonių, įstaigų, verslo atstovai, vietinių svečių gretos buvo itin  retos. Ar miesto gimtadienis per menka proga visiems susiburti, ar kitos priežastys lėmė, kad net dauguma savivaldybės tarybos narių nesiteikė savo apsilankymu pagerbti Rokiškio rajono mero rengto svečių priėmimo.

Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Rok
Rok
2023 26 rugsėjo 10:16

Meras susirūpinęs….
aš irgi..

neošė
neošė
2023 25 rugsėjo 21:00

Aš manau jiems buvo gėda pasirodyti prieš rinkėjus dėl tokios šventės.

Plevėsa
2023 25 rugsėjo 19:38

Aš manau, kad moterys neturėjo kuo apsirengti vakarėliui su svečiais.

Rekomenduojami video: