Vaikai labai nori prisiliesti prie gyvūnų, juos pamaitinti. Pandėlio gimnazijos nuotr

Rugsėjį pradėjo išskirtinių tradicijų dvare

Programa siekiama skatinti vaikų ir jaunimo susidomėjimą gyvulininkyste. Tyrinėdami užduočių knygelę „Augink, rūpinkis, mylėk“ susipažino su gyvulininkystės atsiradimo istorija, išsiaiškino, kokie gyvūnai auginami Lietuvos ūkiuose.

Šį rugsėjį programos dalyviai jau pabuvojo natūralios žemdirbystės tradicijas puoselėjančiame Ilzenbergo dvaro ūkyje. Gidė Rima ne tik supažindino su dvaro ūkio gyvuliais ir paukščiais. Ganyklose besiganančias karves ir veršelius mažieji lankytojai apžiūrėjo tik iš tolo, tačiau žole pamaitino dvaro parko tvenkinyje įsikūrusias žąsis, pamatė Lietuvos juodgalves avis, triušius, išklausė pasakojimą apie bityną, vedė edukaciją ,,Žmogaus ir gamtos darna Ilzenbergo dvaro parke“. Programos dalyviai daug sužinojo apie ekologinį ūkį ir jo produktus.

Tai ne vienintelė kelionė šį mėnesį. Jaunieji ūkininkai suplanavę važiuoti į Kupiškio rajoną, į ,,Brolių medaus“ edukaciją, kurią padovanojo jaunųjų ūkininkų nuolatinis rėmėjas, Panemunio krašto ūkininkas Tolvydas Neniškis.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: