Creative Roast nuotr.

„Renginyje dalyvavo 24 dalyviai iš Vilniaus, Kauno, Molėtų, Kėdainių, Panevėžio ir iš paties Rokiškio. Deja, ne visiems pavyko atsilaikyti visą dieną, nes technika gedo, lūžo, buvo remontuojama. Trasą paruošti užima nemažai laiko, bet tai – vienas malonumas. Pačiam renginiui ruoštis labai daug ir nereikėjo. Paprastai tariant, kas kaip norėjo, taip ir važiavo. Tiesa, buvome sugalvoję tris rungtis dalyviams: traukos lenktynės ovalo trasoje, traukos lenktynės 75 metrų ilgio trasoje, o trečioji – ištvermės lenktynės, kuriose dalyviai turėjo išlikti ilgiau už savo varžovus. Žmonės džiaugiasi vien būdami ir važinėdami būtent tokiems automobiliams skirtoje trasoje, o aš džiaugiuosi dar daugiau, nes mano darbas nenueina veltui“, – pasakoja A. Vaitiekūnas.

Anot pašnekovo, Rokiškyje vis atsiranda naujų žmonių, kurie susidomi šiuo hobiu.

„Norėčiau pasidžiaugti, kad Rokiškyje situacija keičiasi: nors vieni neberanda tam laiko, prisijungia nauji žmonės. Aktyviai iš suaugusiųjų treniruojamės trys, ruošiamės tarptautinėms varžyboms Baltijos taurei laimėti Latvijoje. Nuo sausio mėnesio pradėjome RC modeliuotojų ir vairuotojų būrelį „Mokslo klubo“ patalpose. Čia vaikai mokosi radijo bangomis valdomos technikos paslapčių, o jau greitu metu jie atvyks ir į „RC Rokiškis“ trasą. Kartu su „Mokslo klubo“ komanda ruošiame vaikus varžyboms ir tikimės gerų rezultatų“, – džiaugiasi pašnekovas.

Šiais metais trasoje numatomi net keli renginiai, taip pat – naujos, didesnės, trasos atidarymas.

„Suvienijome jėgas su Vilniaus RC klubu, tad nusprendėme rengti Lietuvos RC čempionatą, kurio bus 6 etapai. Net trys iš jų vyks „RC Rokiškis“ trasoje. Artimiausios varžybos – gegužės 27 d. Laukiami visi norintys tai pamatyti, o gal net ir išbandyti.

Nebedaug liko ir iki naujos dvigubai didesnes trasos, kuri skirta didelio mastelio iki 18 kg svorio RC modeliams, varomiems benzininiais motorais, atidarymo. Ketinu vasarą surengti atidarymo šventę ir joje sulaukti svečių ne tik iš Lietuvos“, – pasakoja A. Vaitiekūnas.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: