Šiemet pirmą kartą prie šios iniciatyvos jungiasi Rokiškio VšĮ „Jautri širdis“ ir kartu su organizatoriais VšĮ SOPA kviečia įmones bei organizacijas užsiregistruoti iki balandžio 7 d.
Kaip sake VšĮ „Jautri širdis“ direktorė Irma Rutkauskienė, DUOday gali dalyvauti visi Rokiškio darbdaviai – nuo gamyklos iki miesto bibliotekos. Svarbu, kad neįgaliajam būtų galimybė gyvai atvykti į organizaciją ir praleisti dieną darbo aplinkoje. Dalyvavimas DUOday yra paprastas ir konkretus būdas atverti savo organizacijos duris neįgaliems žmonėms, suteikti jiems galimybę atrasti darbo rinką, stebėti įmonės darbo procesus, pagal galimybes atlikti kai kurias užduotis, pabendrauti su kolektyvu.
Per trejus metus į DUOday iniciatyvą įsitraukė daugiau kaip šimtas šalies organizacijų: Prezidento kanceliarija, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Švedijos Karalystės ir Prancūzijos ambasados Lietuvoje, „Swedbank“ Lietuvoje, „Telia Lietuva“, „Western Union Lithuania“, „Decathlon Lietuva“, Lietuvos paštas, „Rimi Lietuva“, „Yara Lietuva“, „CV-Online LT“, „McDonald’s“, Vilniaus universitetas ir daug kitų verslo įmonių, visuomeninių ir viešojo sektoriaus organizacijų.
Jei norite jungtis prie DUOday priimančių organizacijų, registruokitės ir užpildykite anketą iki balandžio 7 d. Daugiau informacijos www.duoday.lt









































