Ankšta, purvina, trūksta nuorodos
Rokiškio SPC patalpas nuomojasi iš AB „Rokiškio komunalininkas“, jos yra pačiame miesto centre, Nepriklausomybės aikštėje, tačiau įvažiavimas – iš Kauno gatvės.
Būtent įvažiavimas į AB „Rokiškio komunalininkas“ teritoriją ir sukėlė daugiausiai aistrų, mat jis duobėtas, todėl po lietaus telkšo balos, purvas. Tačiau tai, pasak moters, yra tik nepatogumų pradžia. Automobilių stovėjimo aikštelė per ankšta, kadangi joje paliekami ir darbuotojų automobiliai. Pirmoje eilėje paliktas automobilis gali būti užstatytas kitų transporto priemonių. Be to, apsisukti ir išvažiuoti kliudo įmonės didžiulės mašinos, jeigu jos sustoja netoli įėjimo į SPC. Pasak Rimos, jai pasisekė, kad reikėjo pasiimti tik lengvą mamai skirtą priemonę. „Tačiau galva neišneša, ką daryčiau ir kiek laiko čia praleisčiau, jei reikėtų įsikelti neįgaliajam skirtą lovą – iš vieno šono šiukšlių mašina užstatyta, iš kito – dvi eilės lengvųjų automobilių. Kaip privažiuoti? Apie duobes ir purvą net nebekalbu. Betgi kai kurios priemonės stovi tolesniuose garažuose. Iki jų – irgi duobės, purvas, – piktinosi pašnekovė. – Suprantu, komunalininkai važinėja sunkiasvorėmis mašinomis, išmuša duobes. Čia jų teritorija, jie dirba savo darbą. Galbūt jiems irgi nemalonu, kai svetimi važinėja. Argi centras (SPC – aut. past.) nebegali rasti patogesnės vietos?“
Moteris išsakė ir kitų priekaištų: nors šios patalpos yra miesto centre, prie pat Nepriklausomybės aikštės ir R. Lymano muzikos mokyklos, tačiau jas rasti labai keblu, kadangi iš Kauno gatvės nėra nuorodos. Rima sakė suprantanti, kad statant nuorodą būtini leidimai, visa tai susiję su pinigais, tačiau „reikėtų bent paprastos nuorodos, kad netektų sukti ratais“ (gatvėje vienpusis eismas – aut. past.).
Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“










































Gėda, komunalininkai negali susitvarkyti teritorijos, o iš viso ten nesuprasi ar komunalininkas ar paramos centras ? kitų patalpų nebuvo Rokiškyje?
Manau patalpos komunalininko, o nuomojasi soc .paramos centras
Panašus įvažiavimas auto laužymui Donelaičio g., kur galima priduoti naudotas padangas. Niekas nereaguoja.