Iš naujo pažvelgti į turizmą

„Rokituro“ idėja kilo besikalbant apie šiais metais atšauktą tarptautinę turizmo parodą „Adventur“. Pagalvojome, kodėl rajone negalėtų vykti „Rokituras“. Pasigirsta, kad Rokiškyje mažai lankytinų objektų, nėra ką pamatyti. Norime pakeisti šią nuomonę. Rokiškis – ne tik dvaras ar bažnyčia, bet ir daugybė neatrastų objektų. Tik pažindami savo kraštą patys, mes galime su juo supažindinti ir turistus, mūsų svečius. „Rokituras“ – tai puiki galimybė tapti savo krašto ambasadoriais“, – sakė rajono savivaldybės Komunikacijos ir kultūros skyriaus vedėjos pavaduotoja Justina Daščioraitė.

Pasak vienos iš iniciatyvios autorės minėto skyriaus vedėjos Irenos Matelienės, ieškome naujų dalykų svetur, o kas yra šalia – nepastebime. Todėl „Rokituras“ – unikali galimybė aplankyti rajono objektus, kurie būtent šio pažintinio žaidybinio turo metu bus atverti turistams. Tai ne tik pažintis su savuoju kraštu, bet ir smagi pramoga, vertingi kraštiečių prizai ir noras pabendrauti, susipažinti.

„Manau, kad ši idėja keis ne tik požiūrį į turistą, bet ir į turizmą. Todėl pirmiausia kviečiu būti savo krašto ambasadoriais, tokiais, kurie atvykus svečiams parodytų ne tik didžiausias miesto puošmenas – Rokiškio dvarą ir bažnyčią, bet ir paslėptus, nenugludintus perliukus“, – į turizmo avantiūrą kvietė rajono meras Ramūnas Godeliauskas.

KADA?

Gegužės 29-30 d., 10–19 val.

KĄ DARYTI? 

 1) Užsiregistruoti el. paštu atraskrokiski@gmail.com;
2) Gauti patvirtinimą apie sėkmingą registraciją su el. objektų žemėlapiu;
3) Atvykti į Rokiškio TAIC pasiimti žaidimo paso;
4) Rasti žemėlapyje žaliai pažymėtą objektą, nuvykus pabendrauti su šeimininku ir gauti lipduką;
5) Rasti žemėlapyje geltonai pažymėtą objektą, nuvykus pasidaryti asmenukę, kurioje būtinai matytųsi objektas ir Jūs;
6) Aplankyti kuo daugiau objektų;
7) Asmenukes ir žaidimo paso nuotrauką, kurioje gerai matytųsi lipdukai, atsiųsti el. paštu atraskrokiski@gmail.com iki birželio 2 d.;

KAS GALI DALYVAUTI?

Ir maži, ir dideli, ir rokiškėnai, ir svečiai – kviečiami visi!

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: