Salų dvaras. GR archyvo nuotr.

Lankymas vos 1 euras

Lankytojai galės aplankyti istorinius rūmus ir pasinerti į praeities atmosferą vos už simbolinį 1 Eur mokestį. Dvaro rūmai duris atveria nuo 10:00 iki 20:00 val.. Vaikams ypač patiks batutas, kurio pramoga kainuos tik 3 Eur ir bus prieinama nuo 12 iki 17 val.

Atsigaivinti putose

Šeštadienį ir sekmadienį 15:00 val. vyks linksmas ir įspūdingas putų šou, kuris tikrai pradžiugins mažuosius šeimų narius. Putų šou kaina – 5 Eur.

Šokoladinis sveikinimas

Po putų šou, 16:00 val., vyks kūrybinė tapybos šokoladu edukacija „Sveikinimas tėčiui“, kurioje vaikai galės savo rankomis sukurti šokoladinius sveikinimus tėčiams. Edukacijos kaina – 3 Eur.

Kviečiame pasistiprinti kavinėje

Be pagrindinių veiklų, dvaro parko lankytojai galės mėgautis ir kitomis pramogomis. Vaikų pievelė bus atvira žaidimams ir linksmybėms visai šeimai. Po aktyvių veiklų kviečiame pasitirpinti dvaro kavinėje, kurios meniu rasite įvairių patiekalų. Unikalią patirtį kavinėje suteiks maistą patiekianti katytė-robotukė BELLA, ypatingai džiuginanti vaikus.

Parke laukia gyvūnai

Dvaro parkas taip pat kviečia pasivaikščioti ir mėgautis gražia gamta bei susitikti su alpakomis ir stručiais, kurie praskaidrins dieną tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Laukiame jūsų Salų dvaro kultūros ir laisvalaikio rezidencijoje, adresu Kaštonų g. 13, Salos, Rokiškio raj., kur istorija, gamta ir pramogos susijungia į vieną nepamirštamą patirtį!

Organizatorių nuotr.

Užs.R0329

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: