A. Stanio nuotr.

Šiuo metu, preliminariais duomenimis, turinčių pilną ar dalinį imunitetą (vakcinuotų viena ar dviem dozėmis COVID-19 vakcina arba persirgusių) sistemoje yra 90 proc. karių ir civilių.

Per praėjusią savaitę Lietuvos kariuomenėje neužfiksavus nė vieno naujo užsikrėtimo COVID-19 virusu atvejo, Lietuvos kariuomenės veikla grįžta į ikipandeminę situaciją, todėl nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariams atsiranda galimybė savaitgaliais sugrįžti namo.

Pandemijos metu kariuomenė taip pat vykdė Taikos meto užduotis, teikdama pagalbą kitoms valstybės institucijoms. Kaip viena iš prioritetinių užduočių iki šiol yra teikiama parama Sveikatos apsaugos ministerijai valdant COVID-19 pandemijos pasekmes.

Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: