Eligijaus Daugnoros nuotr.

Jau 10 val. ryto ugniagesių automobilių kolona ne tik iš Rokiškio, bet ir iš Juodupės, Laibgalių, Panemunėlio pajudėjo miesto gatvėmis. Pirmojoje sustojimo vietoje – prie Rokiškio dvaro vartų kolonos jau laukė ne tik Krašto muziejaus darbuotojai, bet ir didelis pulkas vaikų. Muziejaus direktorės pavaduotojas Giedrius Kujelis pasveikino ugniagesius gelbėtojus su švente ir atminimui įteikė tarnybos viršininkui Daliui Kunigėliui knygą. Gaisrininkų automobilius tuoj apspito vaikai. Jų džiaugsmui nebuvo ribų, kai galėjo ne tik apžiūrėti mašinas, bet ir užsiropšti į aukštai esančias jų kabinas, pasimatuoti ugniagesių gelbėtojų šalmus, palaikyti rankose vandens purkštuvus ir gražiai nusifotografuoti. Ne tik vaikams tai buvo įdomu, galėjai šalia ugniagesių pamatyti ir ne vieną ugniagesių tarnybos veteraną, kuriems Šv. Florijono diena iki šiol svarbi šventė.

Nuo dvaro, mirgėdami mėlynais švyturėliais ir kartkartėmis įjungdami automobilių sirenas, kurios šįkart sukėlė daugiau šypsenų, o ne nerimo, ugniagesių gelbėtojų automobiliai pajudėjo link Šv. Mato bažnyčios.

Nuo 12 iki 15 val. Rokiškio gaisrinėje vyko atvirų durų diena, kur kiekvienas galėjo pačiupinėti ugniagesių įrangą, pasėdėti mašinoje, ir įgyvendinti kitas vaikystės svajones.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: