Organizatorių nuotr.

Žinias diegė teniso profesionalas

Su rokiškėnais dirbo profesionalus treneris iš Vilniaus Karolis Šaltis: diegė teorines žinias, vedė įvadinius žaidimus, mokė bazinių teniso taisyklių. Čia nuo 9 val. ryto iki 16 val. vakaro dvejuose aikštynuose vyko intensyvios treniruotės, kuriose vaikai susipažino su žaidimo pagrindais, kovėsi teniso turnyre.

Stovykloje nuo pirmos dienos dalyvavo 12 vaikų iš Rokiškio bei rajono, jauniausiajai dalyvei – 8 metai, vyriausiajai – 13.

Paskutiniąją stovyklos dieną aikštėje ir aplink girdėjosi vaikų šurmulys, iš vaikų lūpų sklido jiems jau pažįstami teniso terminai, kilo draugiškos diskusijos dėl rezultatų ir trenerio nurodymų. Vaikai ruošėsi žaisti priešpaskutinį turnyrą prieš apdovanojimų nominacijas.

„Tropicana“ plėtos teniso idėją

„Sąlygos žaisti tenisą Rokiškyje yra puikios, yra ir tinklinio aikštelės, prie aikštyno įrengti dušai, tualetai“, – tikino K. Šaltis.

Pasak V. Raupio, ateities planuose – plėtoti sporto asociaciją „Tropicana“, ieškoti norinčiųjų treniruotis. O miesto šventės metu rugsėjį planuojama rengti teniso turnyrą vaikams.

Antroji stovykla vaikams prasidės liepos 8 d. ir truks iki 12 d., į ją dar likusios kelios vietos.

Šeštadienį ir sekmadienį į treniruotes kviečiami prisijungti suaugusieji.

Daugiau – antradienio GR

Autorė Gaudrė ŽILĖNAITĖ

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: