Eligijaus Daugnoros nuotr.

Penktadienio vidurdienį vykusi Raudonojo Kryžiaus akcija Rokiškio Sąjūdžio aikštėje nepraėjo be nesklandumų – žygeivių autobusiukas iš Panevėžio Rokiškio taip ir nepasiekė –, bet susirinkusios organizacijos savanorės spinduliavo džiugia nuotaika ir užkrėtė ja išėjusį su moterimis susitikti merą Ramūną Godeliauską.

Raudonojo Kryžiaus organizacijos veikla prieš kurį laiką buvo kiek apsilpusi, bet kilus karui Ukrainoje vėl atsigavo: daugėja savanorių (jų rajone dabar per 80), daugiau organizuojama greitosios pagalbos kursų, daugiau surenkama ir išdalijama paramos ir Lietuvos skurstantiesiems, ir užsienio valstybėse kenčiantiems.

Raudonojo Kryžiaus draugijos Rokiškio skyriaus vadovė Ingrida Pukėnienė džiaugėsi, kad savanorystės svarbą vis labiau jaučia ne tik miesto, bet ir seniūnijų gyventojai. Ypač stiprų palaikymą moterys jaučia Jūžintuose, kur užsiregistravo keletas savanorių ir seniūnas Vytautas Stakys palankiai žiūri į organizacijos veiklą.

Savanorės merui išsakė ir problemas, su kuriomis susiduria. Viena didžiausių – patalpų trūkumas. Į tą vieną kambariuką, kuriame organizacija glaudžiasi, surenkama parama tikrai netelpa, tad sukamasi, kaip išmanoma.

Gegužės 24–25 d. Raudonojo Kryžiaus žygis per Lietuvą baigsis higienos priemonių rinkimo akcija visoje Lietuvoje, prekybos centruose, kai žmonės bus kviečiami aukoti skurstantiems. Rokiškyje akcija veiks keturiuose didžiausiuose prekybos centruose.

Norintieji tapti Raudonojo Kryžiaus savanoriais Rokiškyje gali skambinti tel. +370 606 77 308.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: