Asociatyvi GR archyvo nuotr.

Šį tikslą ministrų kabinetas žada pasiekti iki 2028 m. trečiojo ketvirčio. Priedangų įrengimų projektams planuojama skirti apie 12 mln. eurų. Skaičiuojama, kad šios lėšos bus skirtos 300 priedangų.

Iš viso iki 2030 m. priedangų finansavimui planuojama skirti 77 mln. eurų. Kadangi minėtos pinigų sumos užtektų modernizuoti tik kas trečią ar kas ketvirtą priedangą, Vyriausybė papildomo finansavimo sieks gauti iš Europos Sąjungos fondų.

Kaip anksčiau skelbė Vidaus reikalų ministerija, numatytas tikslas, kad šalies rajonų savivaldybių priedangose pavojaus atvejais galima būtų sutalpinti 40 proc. gyventojų, miestuose – 60 proc., o bendras šalies vidurkis šiuo aspektu siektų – 50 proc.

Šiuo metu šalyje yra įrengta apie 6,4 tūkst. priedangų, kuriose saugų prieglobstį rastų apie 1,5 mln. gyventojų.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: