Nusikaltimas Nežinoti’5 archyvo nuotr.

Kodėl jie kviečia rokiškėnus minti dviratį ir prisidėti prie jų iniciatyvos? „Važiuodamas dviračiu gali atrasti nematytų vietų, kurių anksčiau galbūt nepastebėdavai. Tai yra puiki galimybė geriau pažinti Rokiškį. Dalyviai, gavę užuominų, išbandys loginio mąstymo, orientavimosi ir komandinio darbo gebėjimus“, – sako savanoriai ir priduria, kad kiekviena komanda turi sugalvoti tematiką, aprangos kodą, kuris juos geriausiai atspindėtų.

„Kviečiame visus dalyvauti, smagiai ir aktyviai praleisti šeštadienį bei neišsigąsti rudeninių orų. Galbūt tai paskutinė proga šį sezoną išsitraukti dviratį ir su draugų kompanija turiningai praleisti laiką. Dalyvių laukia rėmėjų prizai“, – viena per kitą kalbėjo Vaida Trumpickaitė, Dangiras Rancevas, Patricija Peciukonytė, Karina Pavilavičiūtė, Mija Jurkštaitė ir Tautvilė Jasiulevičiūtė.

Įrodykite, kad jūsų komanda gali nugalėti, ragina savanoriai.

2022-ieji yra Europos jaunimo metai, skirti atkreipti dėmesį į Europos jaunimo svarbą kuriant geresnę – žalesnę, įtraukesnę ir skaitmeninę – ateitį. Europos jaunimo metais turime daug galimybių mokytis, dalintis savo vizijomis, susitikti su kitais žmonėmis ir dalyvauti įvairiose veiklose visoje Europoje. Renginio atidarymo metu Nacionalinės jaunimo reikalų koordinatorių asociacijos kvietimu „Apvalaus stalo“ nariai Ąžuolų gatvėje sodins Stelmužės ąžuolo gilę Jaunimo metams paminėti.

Registracija ir daugiau informacijos apie renginį rasite čia: https://www.facebook.com/events/1283184485837117

Tautvilė Jasiulevičiūtė

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: