Egidijaus teigimu, geriau dirbti vieną darbą, bet kokybiškai. Asmeninio archyvo nuotr.

Pasiūlymas perimti verslą

2012 m. Egidijus baigė studijas Kauno technologijų universitete, kuriame įgijo sausumos transporto inžinerijos magistro laipsnį. Nors pašnekovas Vilniuje susipažino su savo išrinktąja – Kamile, jiedu žinojo, kad teks keltis gyventi į Rokiškį.

„Baigęs mokslus gavau pasiūlymą perimti verslą po to, kai tėtis su verslo partneriu pasuko skirtingais keliais. Kadangi buvau baigęs tinkamas studijas, o ir verslas jau buvo pradėtas, nesinorėjo visko mesti, tad kartu su Kamile priėmėme sprendimą apsigyventi Rokiškyje. Tuomet iškart pradėjau dirbti mobiliame servise – mikroautobuse, kuriame buvo sumontuota visa reikiama įranga“, – apie padangų verslo pradžią pasakojo Egidijus.

Šiek tiek apšilęs kojas pašnekovas suprato, kad reikia plėstis, taigi 2015 m. įsigijo 12 metrų ilgio konteinerį, kuriame galėjo aptarnauti lengvuosius automobilius, o po metų įsigijo dar vieną konteinerį aptarnauti sunkvežimiams. Tačiau tai ne vienintelė sritis, kurios ėmėsi kraštietis.

Šeimos verslas – kavos automobilis

Anksčiau Egidijų buvo galima sutikti ne tik padangų servise. Jis kartu su žmona Kamile kone kiekvieną savaitgalį vykdavo į festivalius ir į kitas šventes. Mat pora buvo įkūrusi šeimos verslą „Familly coffee“ – jiedu gamindavo išsineštinę kavą.

Egidijus, pasakodamas apie kavos gaminimo verslo pradžią, sakė, kad tai buvo spontaniška mintis. „Su žmona leisdami laiką festivalyje užsinorėjome kavos, tačiau įsigyti kebabą buvo kur kas paprasčiau nei šio gėrimo puodelį, tada ir šovė mintis patiems gaminti kavą ir ja prekiauti. Tuomet kavos automobiliai, aptarnaujantys klientus įvairiose šventėse buvo vis labiau populiarėjanti verslo sfera užsienyje. Norėdami įgyvendinti savo sumanymą Lietuvoje pradėjome ieškoti specialaus automobilio ir profesionalaus kavos aparato. Sumontavę visą reikiamą įrangą kibome į darbus“, – apie dar vieno verslo pradžią kalbėjo Egidijus.

Vienas, bet kokybiškas

Kadangi padangų servisas paslaugas teikia ir šeštadieniais, Egidijus kartu su žmona iškart po darbo važiuodavo į šventes prekiauti kava. Tekdavo ir sekmadieniais plušėti prie kavos aparato – kartais abiem, o kartais ir vienai Kamilei. Kadangi nuolatinis skubėjimas ir laiko stoka vargino, porai teko ieškoti išeities.

„Galiausiai išėjo taip, kad visur skubėjome, kartais pritrūkę laiko kur nors ir nespėdavome, tuomet tapo aišku, kad reikia rinktis: arba daryti vieną darbą ir kokybiškai, arba visai nedaryti. Nusprendėme parduoti kavos automobilį ir dėmesį sutelkti į padangų servisą, o skubėjimą iškeisti į poilsį“, – apie priimtą sprendimą kalbėjo pašnekovas.

Stagnacija, privertusi praplėsti paslaugų spektrą

Dvejus metus prekiavęs kava ir atsisakęs šio verslo, Egidijus susitelkė į padangų serviso veiklą. Kokybiškos paslaugos ir klientų srautas privertė jauną vyrą pradėti mąstyti apie verslo plėtrą.

Pašnekovas nusprendė atidaryti automobilių servisą, kuriame būtų siūloma daugiau paslaugų. Taigi šių metų pradžioje buvo pradėtos serviso statybos P. Cvirkos gatvėje.

„Padangų servise pasiekiau viską, kas buvo įmanoma – lengvųjų automobilių ir sunkvežimių padangų montavimas, ratlankių remontas. Tuomet jaučiau, kad prasideda stagnacija, o noras tobulėti niekur nedingo. Kadangi anuometiniame Vilniaus pedagoginiame universitete baigiau mechanikos inžinerijos bakalauro studijas, gilinau žinias srityje, kurioje dirbu, supratau, kad galiu praplėsti siūlomų paslaugų spektrą. Norėjau sukurti kompleksines paslaugas, kad klientas būtų aptarnautas nuo A iki Ž, taigi reikėjo naujos erdvės“, – pasakojo Egidijus.

Vienintelis regione

Pašnekovas atskleidė, kad statomas automobilių aptarnavimo punktas bus išskirtinis ne tik Rokiškio, bet ir viso regiono mastu. Be to, bus sukurtos naujos darbo vietos.

„Planuojame naujame automobilių servise įdarbinti 7 žmones, taigi ieškosime kvalifikuotų darbuotojų. Servise bus teikiamos važiuoklės aptarnavimo ir ratų suvedimo paslaugos, tačiau liks ir padangų servisas Respublikos gatvėje. Naujajame autoservise bus įrengti ne tik keltuvai, bet ir aukščiausios kokybės profesionalus ratų suvedimo stendas, kurio Rokiškyje itin reikia. Toks bus vienintelis visoje Panevėžio apskrityje. Net ir Lietuvos mastu jų nėra daug – vos vienas kitas“, – apie aukštos kokybės aptarnavimą pasakojo Egidijus.

Nauja paslauga – ratlankių pasauga

Egidijus atskleidė, kad vos tik atsidarys naujas automobilių servisas, klientams bus pasiūlyta nauja paslauga, kurios Rokiškyje dar nėra, tai – ratlankių pasauga.

„Keičiantis sezonui ir klientams atvažiavus pasikeisti ratų ir padangų, mes ne tik pakeisime automobilio ratus, bet pasiūlysime senuosius palikti servise įrengtoje specialioje patalpoje iki kito sezono, kuomet vėl reikės keistis ratus. Taip klientams bus kur kas paprasčiau – nereikės vežioti ratų, gaišti laiko, juolab kad transportuojami jie dėvisi, braižosi. Ši paslauga bus vienintelė Rokiškyje“, – pasakojo jaunas verslininkas.

Laisvalaikis su šeima

Kalbėdami su Egidijumi supratome, kad jaunas vyras itin daug laiko praleidžia dirbdamas, tačiau pasiteiravome, ką jis mėgsta veikti laisvalaikiu.

„Laisvo laiko beveik neturiu. Anksčiau mėgdavau važinėti motociklu, tačiau dabar šį pomėgį pakeitė kur kas ramesnė veikla. Su žmona Kamile ir dukra Gabriele kas vakarą einame pasivaikščioti po miestą, mėgstame kieme ant laužo pasigaminti vakarienę ar nuvažiuoti prie jūros“, – atviravo pašnekovas.

Egidijaus laisvalaikis ir atostogų laikas priklauso nuo sezono. „Dažniausiai atostogauju liepos mėnesio viduryje, nes tuomet poilsiauja ir daugelis ūkininkų, kurie vasaros metu yra pagrindiniai serviso klientai, taigi tenka atsižvelgti į jų darbo specifiką. Žinoma, pats klientų bumas būna, kai prieš artėjantį sezoną žmonės suplūsta pasikeisti padangų“, – teigė pašnekovas.

Užbaigdamas pokalbį Egidijus atskleidė, kad šiuo metu itin daug dirba prie naujo serviso statybų ir klientams duris atverti planuoja jau kitąmet.

Projektą iš dalies remia:

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tadas Blinda
Tadas Blinda
2020 2 rugsėjo 19:53

O paslaugas kurias teikia kokybiskai atlieka?

mx1
mx1
2020 19 rugpjūčio 16:11

Automobilis reklaminėje foto pasirinktas tinkamai 🙂 Užskaitau 🙂

Smalsutis
2020 18 rugpjūčio 20:24

Iš kur paimsite kokybiškų specialistų servisui?

Romas
Romas
2020 18 rugpjūčio 21:20
Atsakinėti į  Smalsutis

Specialistu tikrai butu ,tik algu verslininkai nenori moketi

Rekomenduojami video: