RRMT archyvo nuotr.

 

Pasirinkti karjerą dažnam jaunuoliui tikrai sunku. Gal kiek ir baisu, nes tas pasirinkimas gali nulemti tavo tolimesnį gyvenimą. Galva sukasi tarp gausybės pasirinkimų, skirtingų profesijų. Norisi, kad darbas būtų mylimas ir gerai apmokamas.

Norėdama palengvinti priimti svarbiausius gyvenimo sprendimus, RRMT Juozo Keliuočio viešojoje bibliotekoje surengė karjeros dieną ir pavadino ją „Profesijų spektru“. Jos metu rajono moksleiviai galėjo susipažinti su skirtingų profesijų atstovais iš Rokiškio, išgirsti konkrečias istorijas ir sprendimus renkantis vieną ar kitą gyvenimo kelią.

Deividas Maceika papasakojo apie KASP veiklą, Jolita Baltrūnienė pristatė policijos darbą, Eligijus Daugnora savo pasakojimais apie režisūrą ir teatrą užbūrė moksleivius, Inga Vagonė atskleidė Jaunimo centro galimybes ir papasakojo apie mokytojo profesiją, kunigas Gabrielius Satkauskas atviravo apie save ir sprendimo tapti dvasininku motyvus.

RRMT dėkoja pašnekovams už atvirumą ir dėmesį jaunimui, už tai, kad pakviesti noriai prisijungė prie diskusijos apie profesinius pasirinkimus.

Taip pat esame dėkingi karjeros centrui „Karjeras“, Raudonajam Kryžiui, fotografui Sigitui Daščiorui, jaunimo reikalų kuratoriui Gediminui Kriovei ir Moksleivių sąjungos biuro narei Martynai Povilavičiūtei.

RRMT dėkoja ir savo rėmėjams: „Rokiškio sūriui“, rajono savivaldybei, UAB „Darola“, didelį ačiū sakome Juozo Keliuočio viešajai bibliotekai, „Gimtajam Rokiškiui“.

Luknė Narkevičiūtė

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: