„Grizlio“ klubo nuotr.

Jaunių grupėje – pirmos ir antros vietos

Primename, kad jėgos trikovės varžybose sportininkai apdovanojami ne tik bendroje įskaitoje, bet ir už kiekvieną veiksmą.

Svorio kategorijoje iki 66 kg dėl nugalėtojo titulo kovojo keturi sportininkai.

Airidas Meškauskas pritūpė su 165 kg štanga ir iškovojo pirmąją vietą. Airidas asmeninį rezultatą pagerino 15 kg. Jis spaudė 82,5 kg – 2 vieta; patraukė – 200 kg štangą – 1 vieta. Asmeninį rezultatą Airidas pagerino10 kg. Suma – 447,5 kg. Bendroje įskaitoje šis sportininkas užėmė pirmąją vietą.

Svorio kategorijoje iki 74 kg varžėsi 4 dalyviai. Emilis Trumpa pritūpė su 155 kg štanga – 1 vieta;  spaudė 100 kg štangą – 2 vieta; atkėlė 195 kg štangą – 1 vieta. Suma – 450 kg. Tai garantavo Emiliui pirmąją vietą.

Svorio kategorijoje iki 83 kg Domas Vilkevičius pritūpimo veiksmu įveikė 180 kg – 2 vieta; spaudė 100 kg štangą – 2 vieta; atkėlė 235 kg štangą – 1 vieta. Asmeninį rezultatą pagerino 10 kg. Suma – 515 kg. Domas iškovojo antrąją vietą. Absoliučioje įskaitoje tarp visų jaunių amžiaus grupės sportininkų D. Vilkevičius užėmė aukštą antrąją vietą.

Komandinėje įskaitoje sporto klubas ,,JTK Grizlis“ džiaugėsi antrąja vieta.

Jaunimo grupėje „Grizliui“ – pirmoji vieta

Jaunimo amžiaus grupėje varžosi 18–23 metų sportininkai. Pagal Lietuvos jėgos trikovės federacijos nuostatus, šioje amžiaus grupėje gali varžytis ir jauniai nuo 13 iki 17 metų. Mūsų jauniams 15–16 metų.

Svorio kategorijoje iki 66 kg Airidas Meškauskas pritūpė su 165 kg – 1 vieta; spaudimo veiksmas – 82,5 kg –1 vieta; atkėlimo veiksmas – 200 kg – 1 vieta. Suma – 447.5 kg. Airidas iškovojo pirmąją vietą.

Svorio kategorijoje iki 74 kg Emilis Trumpa pritūpė su 155 kg štanga – 4 vieta; spaudė 100 kg štangą – 2 vieta; atkėlė 195 kg štangą – 4 vieta. Suma – 450 kg, ir Emiliui teko ketvirtoji vieta.

Svorio kategorijoje iki 83 kg Jokūbas Čypas pritūpė su 205 kg štanga ir 5 kg pagerino asmeninį rezultatą – 1 vieta; jo spaudimo veiksmas – 120 kg – 1 vieta; atkėlimo – 200 kg – 3 vieta. Suma – 525 kg. Jokūbas džiaugėsi pirmąja vieta. Absoliučioje įskaitoje jis užėmė trečiąją vietą.

Domas Vilkevičius pritūpė su 180 kg štanga – 2 vieta; spaudė 100 kg – 2 vieta; atkėlė 235 kg štangą. Asmeninį rezultatą jis pagerino 10 kg ir užsitikrino pirmąją vietą. Suma – 515 kg, ir galutinė antroji vieta.

Komandinėje įskaitoje jaunimo amžiaus grupėje sporto klubui ,,JTK Grizlis“ nebuvo lygių – iškovota pirmoji vieta.

„Open“ grupėje krito rekordas

„Open“ amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 83 kg „Grizliui“ atstovavo Nojus Konstantinas Čypas. Sportininkas pritūpė su 265 kg štanga – 1 vieta; spaudė 167,5 kg – 1 vieta; atkėlė 303 kg štangą – 1 vieta. Tai naujas Lietuvos jėgos trikovės suaugusiųjų amžiaus grupės atkėlimo veiksmo rekordas. Nojus įveikė iki tol 12 metų gyvavusį rekordą. Sportininko asmeninis svoris – 76,7 kg.

Absoliučioje įskaitoje „Open“ amžiaus grupėje N. K. Čypas iškovojo pirmąją vietą.

Stipri bendruomenė

Šiose varžybose teisėjavo pirmosios nacionalinės kategorijos teisėja Ala Sketerienė. Asistentais dirbo „JTK Grizlis“ sportininkai Ignas Kazanavičius ir Mantas Blažys.

Sportininkai dėkoja Robertui  Bartkevičiui už pagalbą varžybų metu. Klubas dėkingas ir sportininkų tėveliams bei artimiesiems už paramą ir palaikymą „Grizlio“ atletams.

Gruodžio mėnesį  klubo sportininkų laukia dar vienerios varžybos – Lietuvos štangos spaudimo čempionatas su spec. ekipuote.