Rokiškio KKSC nuotr.

Po Lietuvos ilgų metimų čempionato Palangoje gegužės 4–5 dienomis mūsiškiai metikai gebėjimus demonstravo Rokiškio kūjo metimo čempionate, vykusiame gegužės 22 d. Tiesa, kaip sakė jaunųjų sportininkų treneris Rimantas Šinkūnas, tądien jiems ne itin sekėsi. Sėkmė lydėjo kūjo metikus iš Aizkrauklės (Latvija) – laimėtos penkios pirmosios ir dvi trečiosios vietos. Na, o rokiškėnai pelnė dvi pirmąsias, dvi antrąsias ir tris trečiąsias vietas. Jaunių grupėje geriausiai sekėsi Otui Viliūnui, 5 kg kūjį nusviedusiam 59,08 m. Tarp jaunuolių pirmas buvo Justas Meilus, 6 kg kūjį numetęs 47,52 m. Neblogai sekėsi rokiškietėms Viltei Zolobaitei ir Brigitai Butylkinaitei, užėmusioms antrąją ir trečiąją vietas jaunučių grupėje. Vilius Šukys ir Kajus Neniškis pelnė trečiąsias vietas savo amžiaus grupėse. Be sportininkų iš Latvijos ir Rokiškio, čempionate dalyvavo kūjo metikai iš Marijampolės, Kauno, Raseinių.

Abu jaunųjų metikų treneriai, Rimantas Šinkūnas ir Ina Nagelė, savo auklėtinius paskatino dalyvauti ir metimų dienoje Utenoje. Į šias varžybas atvyko ir lengvaatlečiai iš Kauno, Utenos, Pasvalio, Jonavos, Joniškio, Panevėžio, Kupiškio, Pakruojo, Kėdainių ir Biržų. Jaunieji sportininkai tądien, gegužės 24-ąją, varžėsi disko metimo ir rutulio stūmimo rungtyse, keturiose amžiaus grupėse (vaikų, jaunučių, jaunių ir jaunimo). Čempionais tapo trys rokiškėnai: rutulio stūmimo rungtyje – Vilius Šukys (12,48 m), disko metimo rungtyje pirmavę Aurėja Streikutė (39,86 m) bei Karolis Zizas (50,28 m). Nuo pastarojo šiek tiek atsiliko trenerio R. Šinkūno mokinys Otas Viliūnas (diską numetė 47,09 m), laimėjęs antrąją vietą. Viliui Šukiui disko metimo rungtyje jaunučių kategorijoje atiteko antroji vieta. Rutulį stumti neblogai sekėsi merginoms Brigitai Butylkinaitei ir Aurėjai Streikutei, pelniusioms trečiąją vietą. Varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ Utenos rajono tarybos diplomais, medaliais ir asmeniniais prizais. Varžybos vyko „Utenio“ stadione.

Birželio mėnuo Rokiškio KKSC jauniesiems metikams bus karštas: jie dalyvaus Lietuvos jaunučių (birželio 14–15 d.) bei Lietuvos jaunių čempionatuose (birželio 22–23 d.).

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: