Irūna Zelenkaitė dešinėje. Asmeninio archyvo nuotr.

Jaunučių plaukimo čempionatas vyko Alytuje, 50 m ilgio baseine. Rokiškio KKSC, be Irūnos, atstovavo Emilis Stočkus ir Adomas Staskonis, treniruojami Pauliaus Mališausko ir Lauryno Jasiūno. Prie komandos prisijungė ir Belgijoje besitreniruojantys broliai Eversonai, Jonas ir Paulius, turintys rokiškietiškų šaknų.

Visi rokiškėnai startavo keliais stiliais. Tačiau medalį atnešė vienintelis Irūnos startas 100 m distancijoje krūtine – jos užfiksuotas laikas – 1.18.65 min. – dar ir plaukikės asmeninis rekordas.

Treneris Paulius Mališauskas džiaugėsi, kad jo auklėtinė gebėjo pademonstruoti tikrą sportinį charakterį. „Paruošiamuosiuose plaukimuose ji pasiekė 1:20:22 min. laiką ir tai buvo penktas rezultatas, o finaluose sugebėjo maždaug dviem sekundėmis šoktelėti į priekį ir iškovoti medalį“, – sakė treneris.

Savo rezultatu nuo antrosios vietos rokiškietė atsiliko vos šimtosiomis sekundės.

Džiugino ir kitų komandos narių rezultatai. „Emilis pagerino asmeninį rekordą ir pasiekė normatyvą, užtikrinantį teisę dalyvauti jaunių čempionate, kuris Kaune vyks jau šį savaitgalį ir kuriame Rokiškiui atstovaus Irūna bei Julius Galvydis“, – sakė P. Mališauskas.

Belgijoje besitreniruojantis Jonas Eversonas iškovojo net tris aukso ir vieną sidabro medalį.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: