Veteranų paplūdimio tinklinio entuziastai Raimis Dilys ir Aurimas Laužadis pasiruošę atstovauti savo šaliai tarptautiniame IVVA Milan 2024 čempionate, kuris vyks birželio 12-16 dienomis Italijoje, Milano mieste. Šis turnyras, kurį organizuoja tarptautinė veteranų tinklinio asociacija (IVVA), sukvies 16 komandų iš įvairių pasaulio šalių, suskirstytų į 4 pogrupius po 4 komandas.
Lietuvos komanda, kurios sudėtį sudaro rokiškėnai Raimis Dilys ir Aurimas Laužadis, varžysis “50+” amžiaus grupėje. Jie į šį prestižinį turnyrą pateko nugalėję visus varžovus Rokiškio paplūdimio tinklinio turnyre “Seniūno taurė 2024”.

IVVA Milan 2024 turnyras yra vienas iš didžiausių ir prestižiškiausių veteranų tinklinio renginių, pritraukiantis tiek buvusius profesionalus, tiek mėgėjus iš viso pasaulio. Šių metų renginyje Lietuvos komanda pogrupyje susitiks su stipriais varžovais iš Vengrijos, Šveicarijos ir Italijos.

Turnyro organizatoriai – IVVA – siekia suburti veteranus tinklininkus ir skatinti aktyvų gyvenimo būdą nepriklausomai nuo amžiaus. Jų šūkis “Amžius nėra riba” pabrėžia, kad kiekvienas gali siekti aukštumų sporte nepriklausomai nuo savo amžiaus.

IVVA Milan 2024 turnyras vyks moderniose sporto bazėse. Dalyvių laukia ne tik įtemptos varžybos, bet ir daugybė socialinių renginių, tokių kaip sveikinimo ir atsisveikinimo vakarėliai, kurie vyks Milano kultūros centre Mare Culturale Urbano.

Dalyvavimas tarptautiniame turnyre yra didelis laimėjimas ne tik Rokiškio tinklininkams, bet ir visam Lietuvos veteranų sportui. Jų pasirodymas šiame čempionate neabejotinai bus įdomus ir įkvepiantis pavyzdys kitiems veteranams sportininkams.

Linkime Raimiui Diliui ir Aurimui Laužadžiui sėkmės Milano smėlyje!

Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Padangos
Padangos
2024 11 birželio 19:46

Idomiai atrodo, švietimo skyriaus vedėjas ir kontrabandos žmogus, kuris kerštaudamas badė mašinų padangas. Žinoma, valdžia ir policija bejėgė.

Mantas
Mantas
2024 12 birželio 17:08
Atsakinėti į  Padangos

Sportas žmones suvienija. Žmonės garsina Rokiškį, o kažkas pavydi.. apgailėtina😒
Sekmės vyrams

Rekomenduojami video: