Asmeninio archyvo nuotr.

Kovo 21-ąją, Alytuje nuaidėjo tradicinės šaudymo pneumatiniais ginklais varžybos „Mero taurė 2026“. Tarp gausaus būrio dalyvių ryškiai spindėjo Rokiškio sporto centro auklėtiniai, namo parvežę solidžią kolekciją medalių bei užsitikrinę kelialapius į tarptautinę areną.

Kasmetinis renginis Dzūkijos sostinėje rokiškėnams tapo dar viena proga įrodyti savo meistriškumą. Rokiškio sporto centro šauliai tradiciškai demonstravo šaltus nervus ir pavydėtiną taiklumą tiek pistoleto, tiek šautuvo rungtyse.

Pistoleto rungtis: nuo jaunųjų talentų iki tarptautinio lygio

Pistoleto rungtyje sėkmė lydėjo visų amžiaus grupių atstovus. Jauniausiųjų (U14) grupėje užtikrintai startavo dabartinis Lietuvos jaunučių čempionas Mykolas Žėglaitis, iškovojęs garbingą antrąją vietą.

Dar aukštesnį rezultatą U16 grupėje pasiekė Aidas Aleliūnas, kuris nepaliko vilčių varžovams ir užėmė pirmąją vietą. Tuo tarpu vyriausiųjų grupėje startavęs Gustas Aleliūnas ne tik laimėjo sidabro medalį, bet ir pasiekė itin svarbų asmeninį tikslą. Surinkta taškų suma atitiko aukštus atrankos reikalavimus, įrodančius, jog sportininkas yra visiškai pasirengęs ginti Lietuvos garbę tarptautinėse varžybose.

Šautuvo rungtis: pergalių serija tęsiasi

Šautuvo rungtyje Rokiškio sportininkai taip pat dominavo ant prizininkų pakylos. U14 grupės nugalėtoju tapo Tauras Jankauskas, o antrąją vietą užėmė komandos draugas Gustas Žukauskas.

Moterų (vyriausiųjų grupės) įskaitoje nepralenkiama buvo Viltė Vaitoškaitė, užtikrintai iškovojusi pirmąją vietą ir dar kartą patvirtinusi savo lyderystę.

Trenerės žodis: sėkmės receptas – nuoširdus darbas

Apibendrindama auklėtinių pasirodymą, trenerė Tatjana Klimova džiaugėsi rezultatais, tačiau kartu pabrėžė nuolatinio tobulėjimo svarbą. Strategė akcentavo, kad pasiektos pergalės neturėtų tapti priežastimi atsipalaiduoti.

„Nugalėtojams linkiu dirbti įvairiau ir siekti dar aukštesnių tikslų. O tiems, kurie dar tik siekia savo didžiųjų pergalių – dirbti daugiau ir, svarbiausia, nuoširdžiau“, – po varžybų sakė T. Klimova.

Šios varžybos dar kartą patvirtino, jog Rokiškio šaudymo mokykla išlieka viena stipriausių šalyje, o jaunoji karta auga motyvuota ir pasiruošusi naujiems iššūkiams.

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: