Užs. R0373

Ne veltui norisi po visko jiems atsidėkoti už tai. Dovanos liudininkams jau tapo gana įprasta tradicija. Reikia tik nuspręsti – koks padėkos gestas labiausiai tinka. Juk dažniausiai norisi įteikti ne tik praktiškas, tačiau ir asmenines, jautrias padėkos dovanas.

1. Rankų darbo dovana

Sukurkite ką nors ypatingo ir asmeniško, pavyzdžiui, numegzkite jiems šaliką, nupieškite paveikslą ar sukurkite papuošalų iš polimero molio. Žinoma, kad tokia dovana yra gana reikli, kadangi reikalauja tam tikrų įgūdžių. Galite pirkti kito asmens pagamintą rankų darbo daiktą ir jį graviruoti. Parinkti žodžiai bus nuo jūsų, tad ir pati dovana taps kur kas asmeniškesnė.

2. Įrėminta nuotrauka

Išrinkite gražią jūsų vestuvių nuotrauką ir įrėminkite ją. Tai puiki dovana, kuri papuoš liudininkų namus ir primins jiems apie ypatingą jūsų dieną. Dažniausiai ši dovanėlė eina kaip priedas greta kitos, kur kas didesnės.

3. Fotoalbumas

Sudarykite fotoalbumą su gražiausiomis vestuvių nuotraukomis, kuriose įamžinti ir liudininkai. Galite papildyti jį rankų darbo užrašais ar komentarais. Ši dovana kels geriausias emocijas ir būtų pripildyta nuotaikingų atsiminimų. Geriausia ją derinti su kita praktika dovana, pavyzdžiui, gėlių vazonu, kuris tikrai bus naudojamas.

4. Bilietai į renginį

Padovanokite bilietus į koncertą, spektaklį ar kitą renginį, kuris liudininkams patiktų. Ši dovana gali būti labai asmeninė. Tačiau ji pasitarnaus tik tokiu atveju, jeigu tiksliai žinota – koks renginys patiktų liudininkams.

5. Specialus puodelis

Puodelis yra puiki dovana liudininkams, nes tai praktiškas ir asmeniškas daiktas, kurį jie galės naudoti kasdien. Yra daugybė skirtingų puodelių dizainų, todėl galite rasti tokį, kuris atitiktų liudininkų asmenybes ir pomėgius.

6. Graviruotas veidrodis

Graviruotas veidrodis yra unikali ir stilinga dovana, kuri gali būti naudojama daugelį metų. Tai puiki dovana bet kokiai progai, pavyzdžiui, vestuvėms, gimtadieniui ar įkurtuvėms. Yra daug skirtingų būdų – kaip graviruoti veidrodį. Galite išgraviruoti vardą, monogramą, datą ar specialų pranešimą. Taip pat galite išgraviruoti paveiksliuką, pavyzdžiui, gėlę, širdį ar kryžių.

7. Termopuodeliai

Termo puodelis yra praktiška dovana, kurią liudininkai gali naudoti kasdien. Jie puikiai tinka tiek karštiems, tiek šaltiems gėrimams, todėl liudininkai gali mėgautis mėgstamu gėrimu idealios temperatūros visą dieną. Termo puodelius galite personalizuoti išgraviruodami liudininkų vardus, monogramas ar inicialus. Taip pat galite pasirinkti puodelį su juokinga citata ar posakiu.

8. Graviruota dėžutė daiktams laikyti

Graviruota dėžutė yra elegantiška ir universali dovana, tinkanti įvairioms progoms, įskaitant vestuves, gimtadienius, įkurtuves ar tiesiog norint parodyti dėmesį. Ji gali būti naudojama papuošalams, smulkiems daiktams ar net nuotraukoms laikyti. Graviravimas dėžutę paverčia unikalia ir asmeniška dovana. Galite išgraviruoti gavėjo vardą ar monogramą, datą. Tai parodys, jog į dovaną įdėjote pastangų ir apgalvojote, kas patiktų būtent tam žmogui.

Minėtos opcijos dažniausiai tinka tuomet, kai ieškomos dovanos krikšto tėvams. Juk jiems taip pat dažniausiai tikimasi įteikti kažką asmeninio bei jaukaus.

Užs. R0373

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: