Kokias savybes turi turėti rudeninė striukė?

Ieškodami rudeninės striukės atsižvelkite į išvardytas savybes, kurių tikrai nereikėtų nuvertinti. Rudeniui pasiruoškite ir kokybiškų striukių ieškokite: https://4fstore.lt/pasiulymas/rudenines-striukes.html.

Medžiaga: medžiaga turėtų užtikrinti šilumą, bet tuo pačiu ir neleisti perkaisti. Tokios medžiagos kaip vilna, oda ir stora medvilnė yra geras pasirinkimas.

Atsparumas vandeniui: ruduo gali būti nenuspėjamas. Vandeniui atspari striukė gali padėti išlikti sausiems per nedidelį lietų.

Atsparumas vėjui: vėjui atspari striukė būtina vėsiomis rudens dienomis. Jos ypač tinka mėgstantiems bėgioti vėsiais rudens rytais.

Universalumas: rinkitės striukę, kuri tiktų ir prie laisvalaikio, ir prie oficialios aprangos. Neutralios spalvos, tokios kaip juoda, pilka ir tamsiai mėlyna yra universalios ir lengvai derinamos.

Kišenės ir gobtuvas: kišenės – tai ne tik stilius, bet ir funkcionalumas. Jos praverčia norint nešiotis būtiniausius daiktus arba sušildyti rankas. Gobtuvas – visuomet pravers, ypač esant nemalonioms oro sąlygoms.

Kurie rudeninių striukių modeliai šiuo metu yra madingi?

Itin lengva bėgimo striukė: puikiai tinka tiems, kurie būna aktyvūs šaltesniais mėnesiais. Šios striukės nevaržo judesių ir yra atsparios vėjui bei vandeniui.

Liemenė: šis variantas be rankovių puikiai tinka sluoksniavimui. Ji suteikia šilumos centrinei kūno daliai, nevaržydama rankų judesių.

Pūkinės ar sintetinio užpildo striukės: šaltesnėmis rudens dienomis pūkinė striukė suteikia šilumos ir puikiai tinka žiemos sezonui, ypač, jei renkatės ilgesnio tipo pūkinį paltą.

Dvipusės striukės: šios striukės yra itin universalios, nes gaunate dvi striukes už vienos kainą. Dažniausiai dvi pusės turi skirtingą audinį, raštą ar spalvą.

Vėjui atspari striukė: lengva nuo vėjo bei lietaus apsauganti striukė yra nepakeičiamas drabužis.

Trumpos dygsniuotos striukės: šios striukės atrodo it švarkeliais, o dygsniuota tekstūra suteikia šiai striukei elegancijos. Puikiai tiks tiek trumpiems pasivaikščiojimams, tiek važiuojant mašina.

Straipsnis Remiamas

Užs. 917

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: