GR archyv.nuotr.

Sausio 27-osios rajono tarybos posėdyje savivaldybės administracijos direktorius Valerijus Rancevas, pristatydamas Pagalbos smulkaus ir vidutinio verslo subjektams fondo 2016 m. veiklos ir lėšų panaudojimo ataskaitą, iš tribūnos pareiškė esąs nepatenkintas žiniasklaida: jis sakė, jog fondo lėšų paskirstymas netiksliai aprašytas „Gimtajame Rokiškyje“. Omenyje direktorius ir šio fondo vadovas turėjo paviešintą praėjusių metų paramą naujoms darbo vietoms kurti, įmonėms steigti ir paramos prioritetus.

„Gimtasis Rokiškis“ pateikia faktus:

  1. Ištrauka iš savivaldybės svetainėje ir sausio 27 d. rajono tarybos posėdžiui pateiktos „Pagalbos smulkaus ir vidutinio verslo subjektams fondo 2016 metų veiklos ir lėšų panaudojimo ataskaitos“, kurią posėdyje pristatė Valerijus Rancevas:

„2016 m. Rokiškio rajono Pagalbos smulkaus ir vidutinio verslo subjektams fondo taryba nusistatė 2 prioritetines rėmimo sritis: naujų darbo vietų steigimas, naujų įmonių steigimas (….).

  1. Fondo lėšų panaudojimo 2016 m. statistinė lentelė, pateikta rajono savivaldybės internetinėje svetainėje visuomenei ir rajono tarybos nariams.

2016 m. paramos fondo lėšų pasiskirstymas pagal paramos kryptis procentine išraiška

  1. Sausio 24 d. publikuoto „Gimtojo Rokiškio“ straipsnio „Parama verslui: prioritetai pasislėpė už kursų, mokymų ir parodų“ (autorė – A. Minkevičienė) ištrauka: „Pasibaigus metams paaiškėjo, jog fondo, kuriame buvo beveik 19 tūkst. eurų, apie trečdalis sumos atseikėta įvairiausiems kursams, mokymams, planams, o prioritetu įvardytoms naujoms įmonėms ir naujoms darbo vietoms „nubyrėjo“ atitinkamai vos 2 ir 5 proc. (…).
  1. „Sausio 27 d. posėdžiausiančiai rajono tarybai teikiamoje fondo lėšų panaudojimo ataskaitoje buvusių prioritetinių rėmimo sričių rezultatas kiek kitoks nei prioritetai. Tai, kas pagal nustatytus prioritetus turėjo panaudoti liūto dalį paramos, liko paramos gavėjų sąrašo uodegoje: tik 5 proc. fondo lėšų teko naujoms darbo vietoms kurti, o naujoms įmonėms steigti panaudota vos 2 proc. fondo sumos“.
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: