Užs.R0370

Tiesa, kaip ir daugelis kitų populiarių procedūrų, taip pat riebalų nusiurbimas lazeriu yra apipintas mitais, kurie trukdo suvokti šios procedūros svarbą ir atsiveriančias galimybes.

Svarbiausia yra netikėti mitais, kurie sklando apie šią inovatyvią galimybę turėti tokį kūną, koks Jums patinka.

Kas tai yra?

Šis riebalų mažinimo metodas naudoja lazerio energiją riebaliniams audiniams ištirpinti. Tai padarius riebalai išsiurbiami iš kūno. Nusiurbimas lazeriu paprastai atliekamas taikant vietinę nejautrą, tačiau kai kuriais atvejais gali prireikti bendrosios anestezijos. Procedūra paprastai trunka nuo vienos iki trijų valandų (priklausomai nuo gydomos srities dydžio). Gydomos kūno dalys gali būti:

  • Pilvas.
  • Šlaunys.
  • Sėdmenys.
  • Rankos.
  • Kaklas.
  • Veidas.

O kokie dažniausiai girdimi mitai trukdo įžvelgti šios procedūros privalumus?

1. Mitas: riebalų nusiurbimas lazeriu yra stebuklingas svorio metimo būdas.

Riebalų nusiurbimas lazeriu nėra svorio metimo būdas. Tai procedūra, kuris yra skirta pašalinti riebalų sankaupas iš tam tikrų kūno vietų. Jei norite numesti svorio – turėsite pakeisti savo mitybos ir fizinio aktyvumo įpročius.

2. Mitas: riebalų nusiurbimas lazeriu yra skausmingas.

Dauguma žmonių jaučia tik nedidelį diskomfortą ar skausmą procedūros metu. Chirurgas gali naudoti vietinę nejautrą arba sedaciją, kad sumažintų skausmą. Taigi, tikrai nereikia tikėti mitu, kad jausite nemalonius potyrius procedūros metu. Jų tikrai nebus. Po visko – minimalūs. 

3. Mitas: riebalų nusiurbimas lazeriu sukelia daug mėlynių ir patinimo.

Mėlynės ir patinimas po riebalų nusiurbimo lazeriu yra dažni, tačiau paprastai jie praeina per kelias dienas ar savaites. Chirurgas gali duoti jums nurodymus – kaip sumažinti mėlynių ir patinimo atsiradimą. Ši maža smulkmena greitai pranyks, o procedūros rezultatas džiugins Jus ilgai.

4. Mitas: riebalų nusiurbimas lazeriu yra pavojingas.

Riebalų nusiurbimas lazeriu yra saugi procedūra (kai ją atlieka patyręs ir kvalifikuotas chirurgas). Tačiau, kaip ir bet kuri chirurginė procedūra, yra tam tikra rizika ir komplikacijos, pavyzdžiui, infekcija, kraujavimas ir randai.

5. Mitas: riebalų nusiurbimo lazeriu rezultatai yra trumpalaikiai.

Jei išlaikysite sveiką svorį  – riebalų nusiurbimo lazeriu rezultatai tikrai bus ilgalaikiai. Tačiau svarbu nepamiršti, kad kūnas natūraliai kaupia riebalus, todėl, jei priaugsite svorio po procedūros – riebalai gali grįžti į kitas kūno vietas.

Svarbiausia yra viską aptarti su mediku. Tai padės išvengti neteisingos informacijos.

Užs.R0370

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: