Galingas srutvežis pelnė šiemetės parodos „Ką pasėsi...“ medalį. „Ivabaltės“ archyvo nuotr.

Tarp šiųmetės parodos „Ką pasėsi… “ laureatų – rokiškėnų UAB „Ivabaltė“, jai medalis ir diplomas atiteko už srutvežį „Euroliner 24000 TRS“.

Tūkstančiai lankytojų

Kauno rajone, Akademijoje, Aleksandro Stulginskio universiteto rūpesčiu rengiama tradicinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi…“ kasmet sutraukia tūkstančius lankytojų iš visos Lietuvos, ten skuba ūkininkai, sodininkai ir daržininkai, kaimo verslininkai, žemės ūkio technikos pardavėjai, naujausių   žemės ūkio technologijų propaguotojai, visi, besidomintys žemės ūkio naujovėmis, atvyksta daug firmų ir svečių iš užsienio šalių.

Šiemetė paroda, vykstanti kovo 30 – balandžio 1 d., – jau dvidešimt antroji, o iš viso keturiasdešimt ketvirtoji, rengiama universitete.

Įvertinti rokiškėnai

Jau daugelį metų 10 geriausių parodos eksponatų yra apdovanojami parodos „Ką pasėsi… “ medaliais ir diplomais. Tarp šiemetės parodos laureatų yra ir rokiškėnų UAB „Ivabaltė“, jai parodos medalis ir diplomas atiteko už srutvežį „Euroliner 24000 TRS“.

„Gimtasis…“ klausė „Ivabaltės“ generalinį direktorių Irmantą Tarvydį, ar šis įvertinimas bendrovei buvo netikėtas?

„Kasmet laimime kurioje nors kategorijoje, ar žemės ūkio technikos, ar technologinių sprendimų naujovių. Juk bendradarbiaujame su pažangiausiais gamintojais“, – sakė I. Tarvydis.

Pasak bendrovės vadovo, šiemet parodai pristatyta technika, skirta organinėms trąšoms laukuose įterpti, išties labai galinga, anksčiau tokio poreikio žemės ūkyje dar nebuvo. „Manoma, kad srutvežis tinka tik srutoms į laukus vežti, o čia pritaikymas platesnis, galima ir žlugtą, spirito gamybos šalutinį produktą, gabenti bei dirvoje įterpti. Srutvežis didžiulis, triašis, gali vežti krovinį iki 32 tonų“, –belgų firmos gaminamos technikos įspūdingas charakteristikas komentavo pašnekovas.

Šiųmetė paroda rokiškėnų bendrovei buvo itin sėkminga: du tokius srutvežius „Ivabaltė“ jau pardavė, vieną įsigijo Lašų žemės ūkio bendrovė.

Plačiau skaitykite šeštadienio „Gimtajame…“

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
nickupriene
nickupriene
2017 3 balandžio 15:05

Žlugtas yra skalbiniai, rašeivos jūs. O spirito gamybos šalutinis produktas yra žlaugtai. Galite nedėkoti, išsispausdinkite irpasikabinkite ant sienos.

Rekomenduojami video: